Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 95. epizóda – FINÁLE SÉRIE

04. 11 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 95. epizóda – FINÁLE SÉRIE
Sila ženy II.: 95. epizóda – FINÁLE SÉRIE Foto: Calinos Entertainment

V Bahar, ktorá by sa inak iste nikdy k ničomu podobnému neznížila, sa niečo zlomí a urobí niečo naozaj, naozaj nečakané.

Neotrasiteľným dôkazom toho, že Şirin (Seray Kaya) naozaj nemá svedomie či aspoň náznak niečoho ako chrbtová kosť, je jej absurdná prítomnosť v Apartmánoch Palác – s prosíkom o nocľah! Nanešťastie sa však, tak ako vždy, opäť nájde niekto dostatočne láskavý (a dostatočne naivný), kto jej to trápne divadielko s ňou v úlohe úbohej obete zhltne aj s navijakom... Emre (Ahmet Rıfat Şungar). Sarp (Caner Cindoruk) sa zahanbí, keď si uvedomí, že Arifa (Feyyaz Duman) z osobnej antipatie zaradil do rovnakej kategórie ako tú diablicu Şirin, hoci toho pre jeho rodinu toľko urobil, keď boli na všetko úplne sami.

Ťažko povedať, či sa Ceydy (Gökçe Eyüboğlu) viac dotkne, že jej Emre nedovolí ísť s nimi do rodnej dediny, alebo to, že so sebou berie tú... Tú šialenú! Tvárou v tvár toľkej nespravodlivosti sa v Bahar (Özge Özpirinçci), ktorá by sa inak iste nikdy k ničomu podobnému neznížila, niečo zlomí a urobí niečo naozaj, naozaj nečakané. Nuž, milá Şirin, ako sa do hory volá...!

Vraví sa, že kto ako žije, tak i zomrie. A nejeden dnes tvrdosť tejto odvekej pravdy zakúsi na vlastnej koži...

Sledujte v utorok, 5. novembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na