Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 92. epizóda

29. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 92. epizóda
Sila ženy II.: 92. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Arif Bahar a Nezirovi prezradí, kto je v skutočnosti Kısmet. No ešte niekto má Nezirovi čo povedať – a nemôže, nedokáže už viac mlčať!

Kým Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) sa dosť nešikovne snaží utešiť zrútenú Hatice (Bennu Yıldırımlar), Bahar (Özge Özpirinçci) sa zúfalo snaží nájsť v sebe silu pokračovať ďalej tak, aby jej milované deti nevedeli, ako veľmi sa trápi. Pretože Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) boli, sú a vždy budú celým jej vesmírom, nech sa stane čokoľvek... A nech sa Şirin (Seray Kaya) hoc aj rozleje na kolomaž! Ak sa na niekoho dívate očami plnými lásky, uvidíte i to, čo iní nie, a tak Arifovi (Feyyaz Duman) stačí jediný pohľad na Bahar a vie, že napriek úsmevu na perách kdesi hlboko vo vnútri usedavo plače. Krátko po Nezirovom (Hakan Karahan) príchode na Dorukovu obriezku naberú udalosti veľmi rýchly spád. Paradoxne tou najmenej dramatickou zo všetkých sa pritom stane poriadne tvrdá facka, ktorá konečne pristane na správnom líci.

Ako čas plynie, napätie medzi dospelými sa dá doslova krájať. Arif napokon nemá inú možnosť, ako Bahar a Nezirovi prezradiť, kto je v skutočnosti Kısmet (Tuğçe Altuğ). No ešte niekto má Nezirovi čo povedať – a nemôže, nedokáže už viac mlčať!

No tým sa dnešné prekvapenia ani zďaleka nekončia. A najviac ich čaká nič netušiaceho Sarpa (Caner Cindoruk)...

Sledujte v stredu, 30. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na