Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 91. epizóda

28. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 91. epizóda
Sila ženy II.: 91. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Şirin zareaguje maximálne nevhodne, keď sa drzo zapojí do rozhovoru Sarpových žien. A po nechutnej otázke nasleduje, žiaľ, ešte nechutnejšia...

Şirin (Seray Kaya) vždy veľmi dobre vedela, ako s ľuďmi kruto manipulovať, aby dosiahla, čo chce. A ani tentoraz to nie je inak. Stačí, že vytiahne už párkrát osvedčenú kartu – že si siahne na život – a Hatice (Bennu Yıldırımlar) sa zosype. Bahar (Özge Özpirinçci) preto, z lásky k mame, uprosí dobráka Envera (Şerif Erol), aby svoje rozhodnutie prehodnotil... Emre (Ahmet Rıfat Şungar) si robí obrovské starosti o synčeka Ardu. Odkedy mu tá diablica Şirin nasadila do hlavy chrobáka, že s chlapčaťom, ktoré zatiaľ nepozná, nie je niečo v poriadku, v podstate nedokáže myslieť na nič iné. A tak urobí to, čo musí – vyberie sa do rodnej dediny, navštíviť Ceydinu (Gökçe Eyüboğlu) mamu. Dopadne to presne tak, ako sa z viacerých dôvodov dalo očakávať! Kısmet (Tuğçe Altuğ) chce napraviť svoju chybu a dostať Sarpa (Caner Cindoruk) na slobodu, no jeho reakcia je, ehm... Veľmi kulantne povedané nepriateľská.

Pre Arifa (Feyyaz Duman) je veľmi ťažké zachovať si v tejto nezávideniahodnej situácii chladnú hlavu. Neveľmi úspešne preto predstiera, že všetko, čo robí, robí len kvôli Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil) – a Bahar rovnako neúspešne predstiera, že tomu verí... Pırıl (Ahu Yağtu) je zdesená, keď sa dozvie o manželových problémoch. Şirin zareaguje maximálne nevhodne, keď sa drzo zapojí do rozhovoru Sarpových žien. A po nechutnej otázke nasleduje, žiaľ, ešte nechutnejšia... Za daných okolností už niet inej cesty, pravda musí von!

Úbohý, úbohý Enver... Hanba, sklamanie a ťaživý pocit v duši, ktorý pociťuje pri každučkom pohľade na vlastnú dcéru, sa dnes ešte niekoľkokrát znásobia.

Sledujte v utorok, 29. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na