Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 89. epizóda

23. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 89. epizóda
Sila ženy II.: 89. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Keď sa Feride objaví v Apartmánoch Palác a začne sa dobíjať k Ceyde, pomoc príde od človeka, od ktorého by to nikdy nečakala... Od Sarpa.

Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) sú úplne unesení ockovým (Caner Cindoruk) novým bytom – a obzvlášť detskou izbičkou, o akej ani nesnívali. Arif (Feyyaz Duman) nemôže uveriť, že jeho nehodný otec (Yaşar Üzer) už minul všetky peniaze, ktoré dostal od Sarpa. Jeho jedinou šancou dostať toho podliaka z bytovky je tak Kısmet (Tuğçe Altuğ) - no tentoraz preňho ani ona nemá dobré správy... Ak aj Yusuf mal nejaké pochybnosti, či mladá právnička je jeho dcéra, najneskôr v momente, keď náhodou začuje meno jej matky, sa všetky razom stratia... Keď sa Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) od Bahar (Özge Özpirinçci) dozvie o údajnej Nezirovej (Hakan Karahan) podmienke, správne postrehne, že to zaváňa podvodom. Mýli sa len v tom, v koho hlave sa to svinstvo zrodilo! Keď Sarpovi padne zrak na náhrdelník s drobným srdiečkom na Baharinom krku, znovu pocíti v ústach trpkú pachuť žiarlivosti. Spomenie si totiž na nedávnu hádku s Arifom...

Úbohá Hatice (Bennu Yıldırımlar) sa stále nevie spamätať z hanebných urážok Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) matky Feride (Türkan Kılıç). A nič na tom nezmení ani jeho návšteva a ospravedlnenie. Apropo, Feride... Tá hysterická, skrz-naskrz sebecká fúria sa objaví v Apartmánoch Palác a začne sa ako šialená dobíjať k Ceyde. Pomoc prekvapivo príde od človeka, od ktorého by to Ceyda nikdy nečakala, a nielen ona... Od Sarpa. Zneistený Yusuf sa napokon rozhodne konfrontovať Kısmet so svojimi podozreniami, hoci jej reakcia sa, vzhľadom na okolnosti, dá predvídať. Nečudo, že po krátkom, no veľmi emotívnom rozhovore s ňou sa cíti ešte o poznanie horšie.

Keď sa Arif ráno prebudí, čaká ho obrovské prekvapenie. Chvíľu má preto pocit, že zrejme ešte stále sladko spí...

Sledujte vo štvrtok, 24. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na