Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 88. epizóda

22. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 88. epizóda
Sila ženy II.: 88. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Sarp sa k Arifovi opäť zachová ako totálny úbožiak. Zdá sa, akoby ho dokonca tešilo zraňovať ho a ponižovať...

Nešťastný Arif (Feyyaz Duman) je taký vykoľajený zo Sarpovej (Caner Cindoruk) prítomnosti v jeho rodnej štvrti, že mu dnes všetko padá z rúk. Najviac ho však kdesi hlboko v srdci škrie, že Bahar (Özge Özpirinçci) možno o všetkom vedela - a že s tým súhlasila -, čo jej dá dosť jasne najavo, keď za ním napokon príde. Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) arogantná matka Feride (Türkan Kılıç) príde do Istanbulu. Poháňa ju hnev, urazená pýcha a zúrivosť, ktoré si vybije neuveriteľne krutým a ponižujúcim spôsobom na Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Bahar. Doslova ich vyženie z kaviarne! Keď sa Arif a Sarp do seba zúrivo pustia priamo v bytovke, Yusuf (Yaşar Üzer) a Talap majú čo robiť, aby ich od seba odtrhli.

Keď sa Hatice opäť vráti do líc trocha farby a aspoň ako-tak jej odpuchnú uplakané oči, spolu s Bahar sa vyberú pomôcť nič netušiacemu Enverovi (Şerif Erol), Ceyde (Gökçe Eyüboğlu) a Şirin (Seray Kaya) so šitím košieľ. Pre rodinu si vymyslia vcelku uveriteľnú historku, čo sa stalo. Lenže, ako obvykle, necitlivo „zaúraduje“ Şirin! Sarp sa k Arifovi opäť zachová ako totálny úbožiak. Zdá sa, akoby ho dokonca tešilo zraňovať ho a ponižovať...

Aj keď Bahar nechce rodičom klamať, keď príde reč na Sarpa a jeho nový byt, začne sa čudne krútiť a hovoriť v akýchsi čudných inotajoch. No nejde ani tak o Hatice a Envera, ako o Şirin!

Sledujte v stredu, 23. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na