Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 87. epizóda

21. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 87. epizóda
Sila ženy II.: 87. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Ceyda a Arif pomôžu neznámemu mladíkovi na schodisku so sťahovaním – netušiac, komu v skutočnosti pomáhajú!

Sarp (Caner Cindoruk) s nevôľou sleduje, akí sú Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) šťastní v Arifovej (Feyyaz Duman) spoločnosti. Zmocňuje sa ho čoraz väčší iracionálny hnev na muža, ktorý sa o jeho najbližších staral, keď on nie. Nezira (Hakan Karahan) veľmi prekvapí a dojme, keď otvorí záhadnú obálku, ktorú mu prinesie nič netušiaci Azmi (Kuzey Yücehan)... Bahar (Özge Özpirinçci) sa nepáči, ako sa Emre (Ahmet Rıfat Şungar) rozhodol (ne)reagovať na zistenie, že je otcom Ceydinho (Gökçe Eyüboğlu) synčeka. A ani sa tým netají! No návrat domov, do Apartmánov Palác, to už je iná káva – to, aké je to pre ňu nesmierne ťažké a bolestivé pred všetkými úzkostlivo skrýva.

Ceydu poriadne rozčúli, že sa nový nájomník ich bytovky rozhodol nasťahovať večer, keď už deti dávno spia, a tak zavolá Arifovi, aby s ním narobil poriadok. Napokon to však dopadne inak, obaja neznámemu mladíkovi na schodisku pomôžu – netušiac, komu v skutočnosti pomáhajú! Nisan a Doruk sú nadšené, keď zistia, aké prekvapenie pre nich ocko prichystal. O Arifovi, Ceyde a Bahar, v ktorých by sa od šoku krvi nedorezal, to ale rozhodne povedať nemožno...

Ťažko povedať, či si Sarp vôbec uvedomuje, ako hanebne sa ku všetkým zainteresovaným zachoval, len aby dosiahol svoje. Zdá sa, že áno – a je mu to zjavne úplne jedno!

Sledujte v utorok, 22. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na