Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 86. epizóda

17. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 86. epizóda
Sila ženy II.: 86. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Prefíkaná potvora Şirin sa hodí do gala a zájde za Suatom, potrebuje totiž isté informácie... A, samozrejme, nielen tie!

Şirin (Seray Kaya) si neskrývane užíva, ako sa nešťastný Sarp (Caner Cindoruk) snaží presvedčiť Bahar (Özge Özpirinçci), že nič z toho, čo si jeho skazená švagriná vyfantazírovala, nie je pravda. Lenže v živote to, žiaľ, občas chodí tak, že lož znie pravdivejšie ako pravda... Doruk (Ali Semi Sefil) si veľmi praje, aby na jeho obriezku prišiel aj Nezir (Hakan Karahan), jeho mamička, ocko a dokonca aj Nisan (Kübra Süzgün) sú však proti. No ešte je tu Şirin... Sarp by dal čokoľvek za to, aby mu Bahar dala šancu všetko jej vysvetliť, no ona sa po tom včerajšom debakli naňho nedokáže ani len pozrieť, nieto s ním ešte o niečom hovoriť!

Vidinou ľahkého zárobku opantaný Yusuf (Yaşar Üzer) sa až trasie od nedočkavosti, aby podpísal zmluvu s novým nájomníkom, takže mu ani neprekáža, že vlastne vôbec nevie, o koho ide. Ale ktovie, zrejme by mu v podpise nezabránilo ani to, keby toho muža v šiltovke poznal. Prefíkaná potvora Şirin sa hodí do gala a zájde za Suatom (Gazanfer Ündüz), potrebuje totiž isté informácie... A, samozrejme, nielen tie!

Arif (Feyyaz Duman) je taký šťastný, keď sa naňho rozradostene vrhnú Nisan s Dorukom, že úplne zabudne, čo mal v pláne – skontrolovať otcovu novú nájomnú zmluvu...

Sledujte v pondelok, 21. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na