Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 85. epizóda

16. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 85. epizóda
Sila ženy II.: 85. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Ceyda pochopí, že na svete predsa len nie je úplne sama a že Bahar a dobrák Enver nie sú jediní ľudia na svete, ktorým na nej úprimne záleží!

Aj keď je Sarp (Caner Cindoruk) riadne znechutený stavom Yusufovho (Yaşar Üzer) bytu, je rozhodnutý sa doň nasťahovať za každú cenu. Kvôli deťom – no nielen kvôli nim... Až keď jej Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) povie o Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) prudkej reakcii a svojom rozhodnutí vrátiť sa do baru Bahar (Özge Özpirinçci) pochopí, ako veľmi ju jej nešťastná priateľka teraz potrebuje. No niet pochýb, že i ona veľmi, veľmi potrebuje ju, keď už sa z lásky k deťom vzdala šance byť sama šťastná... Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Enver (Şerif Erol) si robia čoraz väčšie starosti o Şirin (Seray Kaya), ktorej znovuobjavená slabosť pre Sarpa už začína biť do očí.

Ceyda pochopí, že na svete predsa len nie je úplne sama a že Bahar a dobrák Enver nie sú jediní ľudia na svete, ktorým na nej úprimne záleží! Počas raňajok sa Şirin správa ako povestný slon v porceláne – jedna hlúpa téma strieda druhú. Kým sú ešte deti v kuchyni, všetci sa snažia ovládať, no len čo sa za nimi zavrú dvere, začne sa medzi dospelými vážna debata. Yusuf znova začne hlúpo vyrývať do Arifa (Feyyaz Duman) kvôli Kısmet (Tuğçe Altuğ). No kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie...

Aj keď si Bahar myslela, že ju už len tak niečo neprekvapí, keď sa o Şirin dozvie niečo, čo ani len netušila, na chvíľu úplne stratí reč. No viac už niet cesty späť, potrebuje počuť celú pravdu! A nielen ona.

Sledujte vo štvrtok, 17. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na