Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 84. epizóda

15. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 84. epizóda
Sila ženy II.: 84. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Netrvá dlho a Münir nájde Sarpovi nový byt. A ani niekto skrz-naskrz naivný by nepovažoval za náhodu, kde... V Apartmánoch Palác!

Arif (Feyyaz Duman) si robí veľké starosti o Ceydu (Gökçe Eyüboğlu), ktorá sa po tom včerajšom Waterloo s Emrem (Ahmet Rıfat Şungar) utiahla do bezpečia svojho bytu s úmyslom už nikdy viac nevkročiť do jeho kaviarne a neskrížiť mu cestu! Iní by možno boli na pochybách, no Sarp (Caner Cindoruk) a Münir (Caner Çandarlı) veľmi dobre vedia, kto napokon ochránil Bahar (Özge Özpirinçci) pred šokom z fotiek, čo jej v slabej chvíli poslala Pırıl (Ahu Yağtu). Až po prvom naozaj otvorenom rozhovore s Bahar, alebo skôr po jej veľmi emotívnom monológu plnom bolesti, Sarp konečne pochopí, ako veľmi jej ublížil všetkým, čo urobil – a čo neurobil.

Keď sa o niečo neskôr Bahar vyberie za Ceydou, osud jej opäť privedie do cesty Arifa (Feyyaz Duman). Pre oboch je to veľmi ťažké a bolestivé... Netrvá dlho a Münir nájde Sarpovi nový byt. A ani niekto skrz-naskrz naivný by nepovažoval za náhodu, kde... V Apartmánoch Palác!

Yusuf (Yaşar Üzer) v snahe raniť ženu, kvôli ktorej je jeho syn taký nešťastný, vytresne prvé, čo mu slina na jazyk prinesie. S netušenými následkami...

Sledujte v stredu, 16. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na