Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 83. epizóda

14. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 83. epizóda
Sila ženy II.: 83. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Nisan a Doruka razom prejde dobrá nálada, keď sa s nimi rodičia opatrne porozprávajú o tom, čo príde teraz...

Sarp (Caner Cindoruk) verí, že si Bahar (Özge Özpirinçci) skôr či neskôr iste získa a budú znovu rodina, no ona má jasnú predstavu o tom, ako budú odteraz žiť – každý pod inou strechou. Nanešťastie sa však zdá, že neuváženou správou o rozchode s Arifom (Feyyaz Duman) tomu sebcovi, ktorý neustále zabúda, že je ženatý s inou, nechtiac dala pocit, že je na najlepšej ceste získať, čo chce! Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) je zdesená, keď sa dozvie, že vzťah Bahar a Arifa je už minulosť. Nemôže uveriť, že by to takto dopadlo, toto iste nie je definitívny koniec, preto Arifovi radí, aby sa nevzdával a bol aspoň o čosi rozhodnejší. Enver (Şerif Erol) sa na Şirin (Seray Kaya) stále veľmi hnevá. To čo urobila tentoraz, jej len tak neodpustí! Emre (Ahmet Rıfat Şungar) chce priamo z Ceydiných úst počuť, čo v hĺbke srdca už i tak vie – že malý Arda je jeho syn. Zaslepený hnevom si však, žiaľ, zvolí veľmi nešťastný, konfrontačný spôsob a hrdú Ceydu urazí tak veľmi, ako dosiaľ ešte nikto.

Keď Bahar povie Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Enverovi o svojich plánoch, nezdá sa, že sú veľmi prekvapení. Zdržia sa akýchkoľvek poznámok, čo však o Şirin (Seray Kaya) povedať nemožno. Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil) razom prejde dobrá nálada, keď sa s nimi rodičia opatrne porozprávajú o tom, čo príde teraz...

Láskavému Enverovi puká srdce pri pohľade na utrápené vnúčatká, ktoré sú ešte primalé, aby čo i len poznali, nieto ešte pochopili dôvody, ktoré dnes rozdeľujú ich rodičov.

Sledujte v utorok, 15. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na