Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 82. epizóda

10. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 82. epizóda
Sila ženy II.: 82. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Dokonale vžitá do role, ktorú pred ostatnými tak chladnokrvne hrá, sa Şirin rozíde s Emrem. Ten nešťastník však, žiaľ, ani teraz nespozná jej pravú tvár!

Po tom, čo sa dozvedel od Münira (Caner Çandarlı), je Sarp (Caner Cindoruk) rozhodnutý urobiť možné aj nemožné, aby sa dostal k Baharinmu (Özge Özpirinçci) telefónu a zmazal v ňom tú prekliatu správu od Pırıl (Ahu Yağtu). No malý Doruk (Ali Semi Sefil) mu nevedomky urobí veľký škrt cez rozpočet. İdil (Büşra İl) sa pokúsi porozprávať s Emrem (Ahmet Rıfat Şungar) o tom, čo sa dozvedela u Sarıkadıovcov, no on nechce nič počuť. Nemusí. Pretože hlboko vo svojom srdci už pravdu pozná... Suat (Gazanfer Ündüz) požiada Bahar o odpustenie a poďakuje jej za záchranu dcérinho života. No ako inak, sleduje tým len a len svoje vlastné ciele! Enver (Şerif Erol) a Şirin (Seray Kaya) sú poriadne zaskočení, keď sa u nich nečakane zastaví zničený Emre a chce bezodkladne hovoriť s Hatice (Bennu Yıldırımlar)...

Dokonale vžitá do role, ktorú pred ostatnými tak chladnokrvne hrá, sa Şirin rozíde s Emrem. Ten nešťastník však, žiaľ, ani teraz nespozná jej pravú tvár! Hatice s Enverom sú veľmi nešťastní, keď si uvedomia, čo to, ako sa ich nepodarená dcéra správa, zrejme znamená. Márne dúfajú, že sa mýlia... Nešťastná Pırıl po rozhovore s neskrývanou nenávisťou sršiacim Sarpom pochopí, že bez ohľadu na to, či Bahar dá svojmu exmanželovi šancu alebo nie, prehrala.

Şirin si rozhodne nevyberie ten najlepší okamih na provokovanie svojho švagra. Ten je totiž taký zúrivý zo strachu, že Bahar definitívne stratí... Že stačí len malá iskra a nekontrolovateľne vybuchne!

Sledujte v pondelok, 14. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na