Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 81. epizóda

09. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 81. epizóda
Sila ženy II.: 81. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Pre Pırıl vôbec nie je ľahké čeliť zvedavým, a často netaktným otázkam známych, no skutočnému zúfalstvu začne podliehať, až keď zbadá Bahar.

Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) sa veľmi tešia z pozvánky na oslavu narodenín Aliho a Ömera. No o Bahar (Özge Özpirinçci) to povedať nemožno... Enver (Şerif Erol) a Hatice (Bennu Yıldırımlar) sa veľmi trápia kvôli všetkému, čo sa dozvedeli o Şirin (Seray Kaya). Smútok však razom vystrieda smiech a ustarané tváre aspoň na chvíľku zmiznú, keď sa starý krajčír manželke a Bahar zahanbene prizná, ako im nechtiac poriadne zavaril! Emre (Ahmet Rıfat Şungar) si robí veľké starosti o Ceydu (Gökçe Eyüboğlu), ktorá si vzala v práci voľno, pretože je vraj chorá. Suat (Gazanfer Ündüz) zúri, keď sa dozvie, čo Pırıl (Ahu Yağtu) urobila. Vôbec nerozumie, čo tým jeho dcéra môže sledovať!

Zdá sa, že skrz-naskrz skazená potvora Şirin dokáže aj úplne nevinnú hru zmeniť na zbraň, ktorou nemilosrdne raní nielen svoju staršiu sestru. Tentoraz však trest príde rýchlo – a z naozaj nečakanej strany! Pre Pırıl vôbec nie je ľahké čeliť zvedavým, a často netaktným otázkam známych, no skutočnému zúfalstvu začne podliehať, až keď zbadá Bahar.

Hnev človeku možno na chvíľu pomôže zabudnúť na bolesť, zúfalstvo a beznádej, no v konečnom dôsledku mu napokon vždy ublíži. Suat to vie, preto nechce, aby Pırıl urobila nejakú trestuhodnú hlúposť. No zdá sa, že už je neskoro...

Sledujte vo štvrtok, 10. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na