DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 79. epizóda

07. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 79. epizóda
Sila ženy II.: 79. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Keď si Sarp uvedomí, ako Nisan zakaždým zabolí, keď prudko reaguje na Arifovo meno, z lásky k nej a jej bračekovi konečne prekročí svoj tieň.

Nech Suat (Gazanfer Ündüz) urobí čokoľvek, nech na Pırıl (Ahu Yağtu) akokoľvek tlačí, aby konečne zabudla na Sarpa (Caner Cindoruk), Bahar (Özge Özpirinçci), ich deti a ich životy, pomôcť jej nedokáže. Je príliš nešťastná, sklamaná, plná hnevu a... Chce, aby všetci trpeli rovnako ako ona! V skromnom domčeku Sarıkadıovcov sa po dlhom čase konečne začnú udomácňovať dobrá nálada a šťastie – predovšetkým zásluhou Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil). Münirovi (Caner Çandarlı) sa z chrapúňa Suata a jeho neľudskej vypočítavosti obracia žalúdok. Vôbec sa mu nepozdáva, že sprosto využíva Nezirovo (Hakan Karahan) meno pre svoje vlastné ciele!

Ukáže sa, že to, čo sa dosiaľ nepodarilo žiadnej zbrani, dokázala len za pár dní Dorukova bezprostredná detská úprimnosť – hlboko zasiahnuť Nezirovo srdce. Keď si Sarp uvedomí, ako Nisan zakaždým zabolí, keď prudko reaguje na Arifovo (Feyyaz Duman) meno, z lásky k nej a jej bračekovi konečne prekročí svoj tieň. Hatice (Bennu Yıldırımlar) ani len netuší, ako veľmi sa mýli, keď predpokladá, že jej zať si môže bez problémov dovoliť čokoľvek, na čo si len pomyslí. No v jednom má pravdu – keď Bahar poradí, aby nedbala na to, čo jej kto hovorí či radí a riadila sa výlučne svojím vlastným srdcom.

Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) je kvôli Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) návšteve v rodisku stále ako na ihlách. No keď naveľa-naveľa naberie odvahu, dozvie sa viac, ako jej je milé...

Sledujte v utorok, 8. októbra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na