DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 78. epizóda

03. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 78. epizóda
Sila ženy II.: 78. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Predstava, že milovaná žena teraz žije pod jednou strechou s iným chlapom – navyše s tým, pre ktorého si toľko vytrpela -, Arifa zabíja...

Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) je veľmi šťastná, že je Arif (Feyyaz Duman) konečne späť. Netuší, žiaľ, že sa na ňu už valia ďalšie problémy. Presnejšie, uháňajú autom po diaľnici z jej rodnej dediny rovno do Istanbulu. Pretože navzdory Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) opakovaným varovaniam İdil (Büşra İl) neustále rozoberá len to, a kto je asi otcom Ceydinho syna! Bahar (Özge Özpirinçci) si zahryzne do jazyka, aby nepokazila deťom radosť z darčeka od Şirin (Seray Kaya), ktorý je zjavnou provokáciou. No keď sa Sarp (Caner Cindoruk) pokúsi deti podplatiť čokoládou, zasiahne. Hatice (Bennu Yıldırımlar) nerozumne tlačí na pílu v nádeji, že všetko trápenie bude razom zabudnuté, keď jej nepodarená mladšia dcéra konečne nájde svoje šťastie - po Emreho boku. Şirin sa kráľovsky baví na tom, ako úzkostlivo jej rodičia pred Bahar taja finančné problémy. Naveľa-naveľa sa preto rozhodnú vyjsť s pravdou von.

Počas spoločnej večere si Arif nemôže nevšimnúť, že sa Ceyda v jedle len nervózne prehrabuje a že naozaj čudne reaguje zakaždým, keď príde reč na Bahar. Nečudo, že hneď chce vedieť, čo je vo veci. A jej odpoveď mu poriadne dvihne adrenalín! Predstava, že milovaná žena teraz žije pod jednou strechou s iným chlapom – navyše s tým, pre ktorého si toľko vytrpela -, ho zabíja... V očiach ho pália horúce slzy a v srdci spomienky na časy, keď mal ešte šťastie po jej boku na dosah. Sarp namiesto toho, aby podporil matku svojich detí, spolu s Dorukom (Ali Semi Sefil) a Şirin ju nátlakom prinútia otvoriť ten prekliaty balík!

Pırıl (Ahu Yağtu) zúri, keď zistí, že sa otec zbavil jej mobilu. Má s ním totiž isté veľmi konkrétne plány...

Sledujte v pondelok, 7. októbra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na