DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 77. epizóda

02. 10 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 77. epizóda
Sila ženy II.: 77. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Nisan zdúpnie, keď doma zbadá darček pre mamičku. Veľmi dobre si totiž pamätá, čo bolo v tom poslednom, navlas rovnako zabalenom!

Protivný Yusuf (Yaşar Üzer) ani len netuší, čo spôsobí tým, že Enverovi (Şerif Erol) zatají Arifov (Feyyaz Duman) odkaz. Aj keď je Emre (Ahmet Rıfat Şungar) riadne vykoľajený z toho, čo s İdil (Büşra İl) zistili v ich rodnej dedine, väčšie starosti si robí o Ceydu (Gökçe Eyüboğlu), a tak svojej všetečnej sesternici rázne prehovorí do svedomia. Keďže Münir (Caner Çandarlı) už teraz vie, ako to vlastne bolo s ich náhlym prepustením na slobodu, robí si veľké starosti o Azmiho (Kuzey Yücehan). Nisan (Kübra Süzgün) je oveľa bystrejšia ako jej rovesníčky, a tak hneď vie, že napätie medzi jej ockom (Caner Cindoruk) a Arifom neveští nič dobré. Žiarlivosťou úplne zaslepený Sarp sa správa zbytočne agresívne, a tak, žiaľ, len Nisanina duchaprítomnosť a Arifova láska k obom deťom zabránia hroziacemu konfliktu.

Suat (Gazanfer Ündüz) chce, aby Pırıl (Ahu Yağtu) vytesnila zo svojich myšlienok Sarpa, Bahar (Özge Özpirinçci) i všetko, čo s nimi súvisí. Arif je na otca veľmi nahnevaný za to, čo urobil, ale aj za to, čo neurobil - preto ho radšej pošle domov. Cestou domov deti Sarpovi prezradia, ako im Bahar zvykla rozprávať rodinné príbehy a poprosia ho, aby im tiež nejaký porozprával... Nisan zdúpnie, keď doma zbadá darček pre mamičku. Veľmi dobre si totiž pamätá, čo bolo v tom poslednom, navlas rovnako zabalenom!

V Sarpovi by sa krvi nedorezal, keď zbadá nechutné prekvapenie, ktoré potvora Şirin (Seray Kaya) prichystala deťom, s evidentným úmyslom raniť ich rodičov. Podobne znechutený je však aj Enver (Şerif Erol)...

Sledujte vo štvrtok, 3. októbra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na