DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 75. epizóda

30. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 75. epizóda
Sila ženy II.: 75. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Nisan a Doruk sú bystré a všímavé deti, preto im neujde, že sa ich ocko správa akosi čudne – temer nevychádza z izby a neustále sa mračí na ich tetu!

Ťažko povedať, čo Pırıl (Ahu Yağtu) nesie ťažšie – či to, že jej otcovi (Gazanfer Ündüz) je po tom, čo ich Nezir (Hakan Karahan) prepustil, Sarpov (Caner Cindoruk) osud zjavne úplne ľahostajný, ale to, že je stále v kontakte s tou diablicou Şirin (Seray Kaya)! Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) sa rozžiari ako vianočný stromček, keď ju do kaviarne príde prekvapiť prepadovka v zložení Bahar (Özge Özpirinçci), Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil). Šťastný úsmev ale razom vystrieda zle skrývaný strach, keď nič netušiaci Emre (Ahmet Rıfat Şungar) spomenie, že sa chystá navštíviť svoju mamu, a i tú jej! Ľahký Baharin smútok pri návrate domov spôsobený Arifovou (Feyyaz Duman) neprítomnosťou prerastie v hlboký žiaľ, keď si zrazu uvedomí, koho dnes tiež neuvidí. Vlastne, už nikdy... Yeliz (Ayça Erturan).

Zo strachu o Şirin a jej duševné zdravie sa Hatice (Bennu Yıldırımlar) doslova upína na jej budúcnosť po Emreho boku a ignoruje všetky Enverove (Şerif Erol) varovania. Nisan a Doruk sú bystré a všímavé deti, preto im neujde, že sa ich ocko správa akosi čudne – temer nevychádza z izby a neustále sa mračí na ich tetu! No sú to deti, a tak im stačí, že je s nimi a že sa ním konečne môžu pochváliť v škôlke a v škole...

Aj keď jej je to nepríjemné, Ceyda napokon nahryzne tému, ktorá ju tak veľmi zaujíma – Sarp. A Baharina odpoveď ňou tak otrasie, že s kamarátkou už viac nedokáže byť pod jednou strechou!

Sledujte v utorok, 1. októbra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na