DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 74. epizóda

26. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 74. epizóda
Sila ženy II.: 74. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Zdá sa, že pre Şirin je nová situácia doma ideálnou príležitosťou opäť si precvičiť herecké kvality. Nuž, zjavne nerátala s Bahar!

Bahar (Özge Özpirinçci) porozpráva Kısmet (Tuğçe Altuğ) všetko o tej čudnej noci, keď ich Nezir (Hakan Karahan) zrazu tak nepochopiteľne prepustil zo zajatia. Sarpov (Caner Cindoruk) chladný odkaz aj jeho vinou nespravodlivo väznenému Arifovi (Feyyaz Duman) neskôr vyvolá neprehliadnuteľný nesúhlas nielen v tvári mladej právničky, ale i pohnutie a zvláštny smútok v očiach Bahar, Envera (Şerif Erol) a Hatice (Bennu Yıldırımlar)... Nový deň a dobré správy vlejú Bahar novú nádej a na jej utrápenú tvár sa po dlhých týždňoch konečne vráti opatrný úsmev. Arif je čoraz zhnusenejší zo svojho otca (Yaşar Üzer), ktorý je ešte nezodpovednejší a ešte väčší zbabelec a slaboch, ako si myslel.

Kým sa Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) nadšene jašia so svojím ockom, Hatice sa Bahar opatrne spýta na to, čo ju teraz, keď sú všetci v bezpečí, zaujíma najviac... Na ňu a Sarpa. Zdá sa, že pre Şirin (Seray Kaya) je nová situácia doma ideálnou príležitosťou opäť si precvičiť herecké kvality. Nuž, zjavne nerátala s Bahar!

Niektoré veci v živote sú, žiaľ, príliš komplikované, aby ich pochopili aj dospelí, nieto ešte deti, a tak nečudo, že Nisan už napätie medzi rodičmi nezvláda. Azmi (Kuzey Yücehan) vyhľadá Kısmet...

Sledujte v pondelok, 30. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na