DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 73. epizóda

25. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 73. epizóda
Sila ženy II.: 73. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Obrovskú Ceydinu radosť z nečakaných dobrých správ dokonale pokazí zistenie, že muž, kvôli ktorému zomrela Yeliz, je nablízku!

Odvážna Kısmet (Tuğçe Altuğ) riskuje oveľa viac než len svoju kariéru, keď presvedčí prokurátora, aby do Nezirovho (Hakan Karahan) domu poslal zásahovku. Razia však dopadne úplne inak, než všetci zasvätení čakali. Kým Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Enver (Şerif Erol) sa úprimne tešia z nečakanej nočnej návštevy, v Şirin (Seray Kaya) by sa krvi nedorezal, keď sa pred ňou zhmotní jej najhoršia nočná mora. Z lásky k deťom – a predovšetkým zo strachu o Nisanino (Kübra Süzgün) duševné zdravie - urobí vyčerpaná Bahar (Özge Özpirinçci) veľmi ťažké rozhodnutie.

Ťažko povedať, či Şirinina terapia vôbec priniesla ovocie, pretože stačí jediné stretnutie so Sarpom (Caner Cindoruk) a je psychicky opäť tam, kde pred rokmi! Obrovskú Ceydinu (Gökçe Eyüboğlu) radosť z nečakaných dobrých správ dokonale pokazí zistenie, že muž, kvôli ktorému zomrela Yeliz (Ayça Erturan), je nablízku! Len čo sa Kısmet dozvie, čo sa deje, napriek pokročilej nočnej hodine sa ponáhľa k Sarıkadıovcom.

Yusuf (Yaşar Üzer) nemôže zaspať, pretože mu hlavou neustále vŕta niečo, čo dnes akoby mimovoľne spomenul Arif (Feyyaz Duman). Napokon to už nevydrží a syna zobudí...

Sledujte vo štvrtok, 26. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na