DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 71. epizóda

23. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 71. epizóda
Sila ženy II.: 71. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Ľahostajnú Şirin nezaujíma vôbec nič z toho, o čom sa otec s mamou bavia. Teda, niečo predsa len – novinky o Ceyde!

Kým sa Pırıl (Ahu Yağtu) horúčkovito snaží presvedčiť Bahar (Özge Özpirinçci), aby sa obetovala a vydala za Nezira (Hakan Karahan), malý Doruk (Ali Semi Sefil) nájde spôsob, ako sa podobať svojmu novému kamarátovi! Čím viac sa Arif (Feyyaz Duman) dozvedá o Kısmet (Tuğçe Altuğ), tým je nepokojnejší - a tým väčší je jeho strach o Bahar, Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka. Rozhovor láskavého Envera (Şerif Erol) s mladou ambicióznou advokátkou je plný emócií a prekvapení. Azmi (Kuzey Yücehan) si napokon v rozhodujúcej chvíli predsa len uvedomí, že krv nie je voda a ponúkne Nezirovi svoj život za Münirov (Caner Çandarlı)...

Ľahostajnú Şirin (Seray Kaya) nezaujíma vôbec nič z toho, o čom sa otec s mamou (Bennu Yıldırımlar) bavia. Teda, niečo predsa len – novinky o Ceyde (Gökçe Eyüboğlu)! Presnejšie to, kde bola celú noc a prečo. Nezvyčajne dobrú náladu jej svojím príchodom pokazí až İdil (Büşra İl). Kým počas večere nemožno v očiach všetkých žien pri stole, vrátanej malej Nisan, prehliadnuť znechutenie, na Nezirovej tvári sa objaví niečo naozaj nečakané... Hlboké dojatie.

Aby vzala vietor z plachát každému, kto by chcel zhatiť jej plány s Emrem (Ahmet Rıfat Şungar), diablica Şirin tomu trestuhodne naivnému dobrákovi naservíruje neuveriteľnú znôšku lží a poloprávd!

Sledujte v utorok, 24. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na