DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 70. epizóda

19. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 70. epizóda
Sila ženy II.: 70. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Aby mu Pırıl a Bahar dokázali, že pre Sarpovu záchranu urobia čokoľvek, Nezir žiada niečo naozaj obludné - aby sa jedna z nich... Stala jeho ženou!

Pred Arifovou (Feyyaz Duman) kaviarňou sa Enver (Şerif Erol) nedokáže zbaviť čudného pocitu, vďaka Ceyde (Gökçe Eyüboğlu), ktorá sa k nemu správa lepšie ako jeho nehodná vlastná dcéra (Seray Kaya), však rýchlo pookreje. Pre Bahar (Özge Özpirinçci) je veľmi ťažké nedať na sebe znať ochromujúci strach, keď si Nezir (Hakan Karahan) nechá zavolať ju i Pırıl (Ahu Yağtu). No kvôli Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil) je statočná... Aj keď sa zdá, akoby bol Azmi (Kuzey Yücehan) zo železa a nič ním nedokázalo otriasť, je evidentné, že Pırıline výčitky a urážky ho nenechali chladným.

Aby mu Pırıl a Bahar dokázali, že pre Sarpovu (Caner Cindoruk) záchranu urobia čokoľvek, Nezir žiada niečo naozaj obludné - aby sa jedna z nich, a je mu zjavne úplne jedno ktorá, stala jeho ženou! Pochopiteľne, ani jedna zo Sarpových žien sa do zlatej klietky, v ktorej by uviazli aj ich deti, veľmi nehrnie, a tak Nezir vytiahne svoje ďalšie tromfy. A jedným z nich... Je Arif.

Ak si Sarp myslel, že viac ako teraz už trpieť nemôže, nerátal s chorobne vyšinutou vynaliezavosťou muža, ktorý ho nenávidí skrz-naskrz!

Sledujte v pondelok, 23. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na