DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 69. epizóda

18. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 69. epizóda
Sila ženy II.: 69. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Bahar si všime, keď si ako smrť bledá Pırıl počas večere nenápadne ukryje v rukáve nôž. Vie, čo im hrozí, preto sa rozhodne zasiahnuť.

Pri ďalšej návšteve v kaviarni sa Şirin (Seray Kaya) správa tak dotknuto, že ju evidentne poriadne zaskočený Emre (Ahmet Rıfat Şungar) spontánne pozve na večeru na uzmierenie. Suatovo (Gazanfer Ündüz) neustále a necitlivé frflanie Sarpa (Caner Cindoruk) neskutočne vytáča. Obzvlášť preto, že vôbec nepochybuje o jeho vine na ich súčasnej mizérii. Nečudo, že vybuchne! Şirin pristihne İdil (Büşra İl) pri drzom prehľadávaní svojich vecí, no rozhodne sa predstierať, že nič nevidela a nič nevie – aby z Emreho problémovej sesternice vypáčila pravdu. No nie, aby jej pomohla, ale aby ju mohla ešte viac trápiť. A jej hnusný plán vyjde na jednotku!

Pre Ceydu (Gökçe Eyüboğlu) je veľmi ťažké, že sa jej Hatice (Bennu Yıldırımlar) tak okato vyhýba, no nevzdáva sa. Chce totiž pomôcť oteckovi Enverovi (Şerif Erol). A nápad, s ktorým vyrukuje krátko po jeho návrate domov, napokon prekvapivo rýchlo odobrí aj sama Hatice. Bahar (Özge Özpirinçci) si všime, keď si ako smrť bledá Pırıl (Ahu Yağtu) počas večere nenápadne ukryje v rukáve nôž. Vie, čo im hrozí, preto sa rozhodne zasiahnuť.

Zdá sa, že dnes večer Dorukove (Ali Semi Sefil) všetečné otázky nie sú Nezirovi (Hakan Karahan) veľmi pochuti. No aj tak má dobrú náladu, dosť ho totiž pobaví niečo iné...

Sledujte vo štvrtok, 19. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na