DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 68. epizóda

17. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 68. epizóda
Sila ženy II.: 68. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Krátko nato, ako sa Pırıl dozvie smutnú pravdu, Sarp a Münir dostanú nového „spolubývajúceho“... Poriadne dobitého Suata.

Keď Şirin (Seray Kaya) uvidí Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) skvelo sa baviť v spoločnosti dvoch mladých krások, temer ju rozdrapí od žiarlivosti. A to je len začiatok fakt dosť zlého dňa, od ktorého si toľko sľubovala... Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) len ťažko skrýva rozladenie, keď sa jej zaláskovaný bývalý začne akurát jej vypytovať na tú kučeravú potvoru! Bahar (Özge Özpirinçci) láme srdce Nisanina (Kübra Süzgün) neotrasiteľná viera, že ich ocko (Caner Cindoruk) príde zachrániť. A má oprávnený strach, čo zase nevyspytateľný Nezir (Hakan Karahan) asi chystá. Arif (Feyyaz Duman) nedokáže prestať myslieť na stretnutie s Kısmet (Tuğçe Altuğ). Na deň, keď ju videl po úplne prvý raz. A na malý darček, ktorý si po mnohých rokoch k nemu opäť našiel cestu... Bahar s Nisan sú poriadne prekvapené, keď sa dozvedia, prečo Pırıl (Ahu Yağtu) konečne smie opustiť izbu, v ktorej ju väznia.

Rázna Kısmet je rozhodnutá urobiť možné aj nemožné, aby brata dostala opäť na slobodu – a zároveň aby ochránila ženu, pre ktorú by ju bez váhania obetoval. Krátko nato, ako sa Pırıl dozvie smutnú pravdu, Sarp a Münir (Caner Çandarlı) dostanú nového „spolubývajúceho“ - poriadne dobitého Suata (Gazanfer Ündüz). Hatice (Bennu Yıldırımlar) stále nedokáže Ceyde odpustiť neprikrášlenú pravdu o svojej nehodnej dcére, a tak si, žiaľ, ani len nevypočuje jej skvelý nápad týkajúci sa Envera (Şerif Erol)...

Netrvá dlho a bystrá Kısmet sa vďaka novým informáciám od svojich ľudí vydá po správnej stope.

Sledujte v stredu, 18. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na