DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 66. epizóda

12. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 66. epizóda
Sila ženy II.: 66. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Arif je poriadne prekvapený, keď sa ho vo väznici navštívi krásna a ambiciózna Kısmet – jeho nová advokátka!

Ceydu (Gökçe Eyüboğlu) veľmi mrzí, že sa na ňu Hatice (Bennu Yıldırımlar) hnevá. Zo všetkých síl sa snaží, aby jej odpustila, no aj tak si, ako obvykle, nerozumne nedokáže odpustiť pár komentárov na adresu jej nepodarenej dcéry (Seray Kaya). No kto rany rozdáva, sám ich aj dostáva, a tak už o malú chvíľu sama prelieva horúce sily kvôli Şirin, ktorá má zjavne opäť raz viac šťastia, ako si zaslúži. A bude to, žiaľ, ešte horšie... Bahar (Özge Özpirinçci) sa v nestráženej chvíli vykradne z izby hľadať uväzneného Sarpa (Caner Cindoruk), no natrafí na Nezira (Hakan Karahan), ktorý nie je zvyknutý, že s ním niekto hovorí tak otvorene a na rovinu ako ona. No aj keď sa mu jej slová nepočúvajú ľahko, jej odvaha mu imponuje.

Príšerne doriadený Münir (Caner Çandarlı) sa cíti, akoby ho prešiel tank. Nažive je naozaj iba zázrakom... Aj keď sa zdá, že Nezirovo srdce je z kameňa, je viditeľne otrasený, keď si uvedomí, že sa ho malý Doruk (Ali Semi Sefil) bojí. Pozná však spôsob, ako ho rozveseliť. Arif (Feyyaz Duman) je poriadne prekvapený, keď sa ho vo väznici navštívi krásna a ambiciózna Kısmet (Tuğçe Altuğ) – jeho nová advokátka!

Hatice sa tým najnešťastnejším možným spôsobom dozvie, čo pred ňou Enver (Şerif Erol) po celý čas tak úzkostlivo tají...

Sledujte v pondelok, 16. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na