DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 65. epizóda

11. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 65. epizóda
Sila ženy II.: 65. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Sarp dostane šialený nápad, ako pripraviť Nezira o všetky tromfy a zachrániť svoju rodinu. Šancu zrealizovať ho však nedostane..

Münir (Caner Çandarlı) pochopí, že nech povie alebo urobí čokoľvek, Azmiho (Kuzey Yücehan) neobmäkčí, pre neprebolenú krivdu z minulosti, ktorá bratov rozdelila zrejme už navždy. Keď si Suat (Gazanfer Ündüz) uvedomí, aká je situácia vážna, rozhodne sa ísť na políciu. Čaká ho však riadne prekvapenie! Aj za mrežami dokáže Arif (Feyyaz Duman) myslieť iba na jediné – na Bahar (Özge Özpirinçci) a deti. A tak sa nemodlí za seba, ale za ich bezpečie a spásu... Na rozdiel od Hatice (Bennu Yıldırımlar) sa Enver (Şerif Erol) zdráha uveriť, že by sa nepolepšiteľná Şirin (Seray Kaya) predsa len mohla zmeniť k lepšiemu, kvôli komukoľvek. A to ani nevie, ako oblafla İdil (Büşra İl)! Ceydu (Gökçe Eyüboğlu) skoro porazí od jedu, keď Emre (Ahmet Rıfat Şungar) nadhodí, že by Şirin rád zamestnal. Nechá sa uniesť hnevom – a jej dosiaľ dobrý vzťah s Hatice dostane vážne trhliny.

Sarp (Caner Cindoruk) dostane šialený nápad, ako pripraviť Nezira (Hakan Karahan) o všetky tromfy a zachrániť svoju rodinu. Šancu zrealizovať ho však nedostane... Münirov naozaj nečakaný trest za opovážlivosť, že je jedným zo Suatových mužov, je naozaj krutý a neľudský. Nisan (Kübra Süzgün) svojho malého bračeka nadovšetko ľúbi a nikomu nedovolí, aby mu ubližoval. Preňho by sa postavila hoc i celému svetu – a Nezir, hocako hrozivý, je len jediný muž!

Rozladenému Emremu stačí jediný pohľad na Şirin a už sa opäť usmieva. V jeho očiach je táto krásna mladá žena skrátka dokonalá a to, že jeho predstava je možno na míle vzdialená nepeknej realite si vôbec nepripúšťa...

Sledujte vo štvrtok, 12. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na