DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 64. epizóda

10. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 64. epizóda
Sila ženy II.: 64. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Nech už Nezir pôvodne plánoval nenávidenému Sarpovi akýkoľvek osud, napokon sa tvárou v tvár vrahovi svojho syna rozhodne inak. Pre ešte desivejší krok!

Münirovi (Caner Çandarlı) muži nájdu zraneného Sarpa (Caner Cindoruk) v útočisku doslova v hlbokom bezvedomí... Şirin (Seray Kaya) a İdil (Büşra İl) zohrajú pred pochybným klenotníkom menšie divadielko. A výsledok stojí za to! Malý Doruk (Ali Semi Sefil) sa každým dňom viac a viac dostáva Nezirovi (Hakan Karahan) pod kožu. Len vďaka nemu opäť dokáže s niekým iným nahlas hovoriť o svojom synovi a jeho strate. A po nekonečne dlhom čase opäť pocíti hojivú úľavu niekoho objatia... Sarp vôbec nepochybuje o svojom osude, preto požiada Münira o poslednú veľkú láskavosť.

Bahar (Özge Özpirinçci) nie je hlúpa, preto hneď pochopí, čo znamená náhle prerušenie počas večere. Snaží sa nedať na sebe nič znať, no vôbec sa jej to nedarí... Brat-nebrat, Azmi (Kuzey Yücehan) sa nechystá vyjednávať s Münirom, ani vyhovieť žiadnej z jeho požiadaviek. Má svoje rozkazy – a nespochybňuje ich ani v najmenšom. Nech už Nezir pôvodne plánoval nenávidenému Sarpovi akýkoľvek osud, napokon sa tvárou v tvár vrahovi svojho syna rozhodne inak. Pre ešte desivejší krok!

Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Envera (Şerif Erol) veľmi trápi, že už veľmi dlho nemajú vôbec žiadne správy o Bahar, Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi...

Sledujte v stredu, 11. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na