DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 63. epizóda

09. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 63. epizóda
Sila ženy II.: 63. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Şirin je z Emreho a jeho komplimentov taká hotová, že sa naňho po celý čas snaží zapôsobiť, ako nejaká zamilovaná školáčka!

Suat (Gazanfer Ündüz) chce poslať Pırıl (Ahu Yağtu) aj so synčekmi do zahraničia, čo najďalej od Sarpa (Caner Cindoruk) a všetkých problémov s ním súvisiacich. Bahar (Özge Özpirinçci), Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) sú na smrť vystrašení, pretože nevedia, kam ich Nezir (Hakan Karahan) a jeho po zuby ozbrojení muži odvážajú, ani čo je so Sarpom. Nuž a toho čaká po návrate do útočiska boľavé precitnutie do reality, ktorá ho napokon predsa len dobehla... Yusuf (Yaşar Üzer) je v šoku, keď zistí, že mu u polície nezavaril nik z tých, čo podozrieval, ale niekto, na koho rytiersku mlčanlivosť sa vždy slepo spoliehal - Arif (Feyyaz Duman).

Zdá sa, že ani tvrdí chlapi ako Nezir a Azmi (Kuzey Yücehan) nie sú imúnni k dojemnej detskej odvahe Doruka a Nisan. Şirin (Seray Kaya) je z Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) a jeho komplimentov taká hotová, že sa naňho po celý čas snaží zapôsobiť, ako nejaká zamilovaná školáčka! Pırıl si naveľa-naveľa prečíta jednu zo Sarpových správ. Len čo nahnevaná a zdesená otcovi poriadne vyčistí žalúdok, ponáhľa sa manželovi na pomoc. No je príliš neskoro...

Zdá sa, že medzi Şirin a Emrem to čoraz intenzívnejšie iskrí a už spolu otvorene flirtujú prostredníctvom esemesiek!

Sledujte v utorok, 10. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na