DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 62. epizóda

05. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 62. epizóda
Sila ženy II.: 62. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Ceydu veľmi raní, keď sa jej Hatice zdôverí so svojou teóriou o rodiacej sa láske medzi Şirin a Emrem. Şirin a láska? Şirin a... Emre?!

Pohľad na sladučké hrušky, ktoré má Bahar (Özge Özpirinçci) tak rada, pripomenie Sarpovi (Caner Cindoruk) ten prekliaty večer na lodi, po ktorom sa jeho život tak dramaticky zmenil... İdil (Büşra İl) je zvedavá, prečo - alebo skôr pre koho - sa Şirin (Seray Kaya) dnes hodila do gala. Zvedavosť by ale zrejme rýchlo vystriedal strach, keby vedela, aké tá návšteva môže mať následky! Sarpa hnevá, že mu nedvíha ani Münir (Caner Çandarlı), ani Pırıl (Ahu Yağtu), a tak namiesto toho, aby sa sústredil na šoférovanie, neuvážene začne priamo za volantom písať poriadne šťavnatú esemesku. S fatálnymi následkami... Ceyda (Gökçe Eyüboğlu), Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Enver (Şerif Erol) si robia veľké starosti o Arifa (Feyyaz Duman), ktorému v prípade dokázania viny hrozí možno až pätnásť rokov väzenia natvrdo!

İdil temer vypadnú oči z jamôk, keď jej Şirin ukáže účet od Suatovho (Gazanfer Ündüz) darčeka. Ešte väčším prekvapením však je to, čo nasleduje. Žiadny vresk, žiadna hádka... Ale niečo naozaj, naozaj nepredvídateľné! Ceydu veľmi raní, keď sa jej Hatice zdôverí so svojou teóriou o rodiacej sa láske medzi Şirin a Emrem (Ahmet Rıfat Şungar). Şirin a láska? Şirin a... Emre?!

Malého Doruka (Ali Semi Sefil) na smrť vystraší, keď za bránou namiesto ocka, ktoré sa už nevie dočkať, zbadá zástup nebezpečne vyzerajúcich neznámych mužov so zbraňami...

Sledujte v pondelok, 9. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na