Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 61. a 62. epizóda

04. 07 2022 12:15 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 61. a 62. epizóda
Sila ženy II.: 61. a 62. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Ceydu veľmi raní, keď sa jej Hatice zdôverí so svojou teóriou o rodiacej sa láske medzi Şirin a Emrem. Şirin a láska? Şirin a... Emre?!

Jeden z Pırıliných (Ahu Yağtu) ochrankárov zneistie, keď v jej izbe nájde odpočúvacie zariadenie. Pred ňou však na sebe nedá nič znať a okamžite informuje Münira (Caner Çandarlı). Suat (Gazanfer Ündüz) je presvedčený, že vie, čo má Bahar (Özge Özpirinçci) v pláne. Je rozhodnutý jej v tom za každú cenu zabrániť, a tak urobí niečo, s čím by jeho dcéra rozhodne nikdy nesúhlasila... Nisan (Kübra Süzgün) s Dorukom (Ali Semi Sefil) si užívajú spoločné chvíle s ockom (Caner Cindoruk), akoby už úplne zabudli na všetko zlé, čo sa im v poslednom čase prihodilo. Hatice (Bennu Yıldırımlar) expertíza spriateleného klenotníka naozaj zaskočí, no v porovnaní s prekvapením, ktoré čaká Şirin (Seray Kaya), je to nič! Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) neveriacky sleduje, ako polícia hneď zrána zatýka a odváža Yusufa (Yaşar Üzer), Arifa (Feyyaz Duman) a jeho pomocníkov na výsluch!

Sarp je neprehliadnuteľne zdesený, keď sa od ochranky dozvie o svokrovom najnovšom rozhodnutí. A to ešte nevie to najhoršie... Nezir (Hakan Karahan) nemôže uveriť, že má konečne na dosah šancu pomstiť sa nenávidenému Sarpovi za smrť jediného syna. Už sa viac nemieni skrývať – ani vo svojej izbe, ani v dome.

Necitlivej Şirin sa opäť podarí rozhnevať oboch rodičov. Tentoraz naozaj mimoriadne hlúpou poznámkou o Arifovi a jeho charaktere...

Pohľad na sladučké hrušky, ktoré má Bahar tak rada, pripomenie Sarpovi ten prekliaty večer na lodi, po ktorom sa jeho život tak dramaticky zmenil... İdil (Büşra İl) je zvedavá, prečo - alebo skôr pre koho - sa Şirin dnes hodila do gala. Zvedavosť by ale zrejme rýchlo vystriedal strach, keby vedela, aké tá návšteva môže mať následky! Sarpa hnevá, že mu nedvíha ani Münir, ani Pırıl, a tak namiesto toho, aby sa sústredil na šoférovanie, neuvážene začne priamo za volantom písať poriadne šťavnatú esemesku. S fatálnymi následkami... Ceyda, Hatice a Enver (Şerif Erol) si robia veľké starosti o Arifa, ktorému v prípade dokázania viny hrozí možno až pätnásť rokov väzenia natvrdo!

İdil temer vypadnú oči z jamôk, keď jej Şirin ukáže účet od Suatovho darčeka. Ešte väčším prekvapením však je to, čo nasleduje. Žiadny vresk, žiadna hádka... Ale niečo naozaj, naozaj nepredvídateľné! Ceydu veľmi raní, keď sa jej Hatice zdôverí so svojou teóriou o rodiacej sa láske medzi Şirin a Emrem (Ahmet Rıfat Şungar). Şirin a láska? Şirin a... Emre?!

Malého Doruka na smrť vystraší, keď za bránou namiesto ocka, ktoré sa už nevie dočkať, zbadá zástup nebezpečne vyzerajúcich neznámych mužov so zbraňami...

Sledujte v utorok, 5. júla, o 10.20!