DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 60. epizóda

03. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 60. epizóda
Sila ženy II.: 60. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Bahar je sama príliš nešťastná a unavená, aby dokázala utešiť bezradného Sarpa, ktorý sa po odchode Pırıl, Aliho a Ömera utápa v sebaľútosti.

Aby sa s ním Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) konečne dokázala porozprávať o strate Yeliz (Ayça Erturan), citlivý Emre (Ahmet Rıfat Şungar) jej povie o najťažšom období jeho života – o smrti manželky. A neskôr... Príde reč aj na lásku. Nisan (Kübra Süzgün) s Dorukom (Ali Semi Sefil) si robia starosti o ocka (Caner Cindoruk), a tak Bahar (Özge Özpirinçci) neprotestuje, keď chcú, aby s nimi spal v jednej posteli. Neprotestuje, no sama sa presťahuje do inej izby... Ceyda sa v spoločnosti Emreho nafúkaných priateľov cíti mimoriadne nepríjemne – a oni jej to tým, ako sa k nej správajú, nijako neuľahčujú. Do Arifovej (Feyyaz Duman) kaviarne sa v noci vlámu dve pochybné indivíduá, no nech už na to mali akýkoľvek dôvod, zdá sa, že nič nechýba.

Bahar je sama príliš nešťastná a unavená, aby dokázala utešiť bezradného Sarpa, ktorý sa po odchode Pırıl (Ahu Yağtu), Aliho a Ömera utápa v sebaľútosti. Keď Hatice (Bennu Yıldırımlar) nájde briliantový náramok, ktorý Suat (Gazanfer Ündüz) daroval Şirin (Seray Kaya), veľmi sa nahnevá. No keď dcéru konfrontuje, jej neuvážená prudká reakcia oboch, ju i Envera (Şerif Erol), hlboko raní...

Nech je, aká chce, hlúpa İdil (Büşra İl) rozhodne nie je. A ani slepá, takže jej neujde, ako nenápadne nápadne sa Şirin zaujíma o všetko, čo sa týka jej bratranca Emreho!

Sledujte v stredu, 4. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na