DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 59. epizóda

02. 09 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 59. epizóda
Sila ženy II.: 59. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Pre svoje milované deti dokáže Bahar všetko na svete, dokonca i s nimi a ich otcom tancovať, aj keď jej zlomené srdce pri tom krváca...

Zbytočne sa Yusuf (Yaşar Üzer) jeduje, môže sa pokojne aj rozglejiť, Arif (Feyyaz Duman) mu nevie odpustiť. Vlastne, ani sa len naňho pozrieť! Nešťastnej Pırıl (Ahu Yağtu) je už Sarp (Caner Cindoruk) úplne ľahostajný, nedokáže však prestať myslieť na Bahar (Özge Özpirinçci) a ako zúfalo ju i jej otca (Gazanfer Ündüz) prosila o pomoc... Şirin (Seray Kaya) neskutočne rozčuľuje v podstate všetko, čo İdil (Büşra İl) urobí – a to ešte ani zďaleka nevie všetko! Byť silný, keď sa váš svet rozpadá na množstvo drobučkých kúskov, ktoré už nikto nikdy nezlepí do pôvodnej podoby, aj keby sa akokoľvek snažil, nedokáže každý. Nik to nevie lepšie ako Pırıl.

Pre svoje milované deti dokáže Bahar všetko na svete, dokonca i s nimi a ich otcom tancovať, aj keď jej zlomené srdce pri tom krváca... Arifa znepokojí, keď sa od kamaráta medzi štyrmi očami dozvie, čo si ľudia šepkajú o jeho otcovi. Pretože aj keď sa naňho sám hnevá – a právom -, nechce, aby mal znova opletačky so zákonom. Pri pohľade na zúboženého Sarpa hnev a smútok v Baharinom srdci aspoň na malú chvíľu ustúpia inej emócii... Súcitu.

Po práci Emre (Ahmet Rıfat Şungar) vezme Ceydu (Gökçe Eyüboğlu) na večeru. Şirin ťažko nesie, keď jej Hatice (Bennu Yıldırımlar) poriadne vyčistí žalúdok, navyše pred İdil!

Sledujte v utorok, 3. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na