Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 59. a 60. epizóda

01. 07 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 60. epizóda
Sila ženy II.: 60. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Bahar je sama príliš nešťastná a unavená, aby dokázala utešiť bezradného Sarpa, ktorý sa po odchode Pırıl, Aliho a Ömera utápa v sebaľútosti.

Zbytočne sa Yusuf (Yaşar Üzer) jeduje, môže sa pokojne aj rozglejiť, Arif (Feyyaz Duman) mu nevie odpustiť. Vlastne, ani sa len naňho pozrieť! Nešťastnej Pırıl (Ahu Yağtu) je už Sarp (Caner Cindoruk) úplne ľahostajný, nedokáže však prestať myslieť na Bahar (Özge Özpirinçci) a ako zúfalo ju i jej otca (Gazanfer Ündüz) prosila o pomoc... Şirin (Seray Kaya) neskutočne rozčuľuje v podstate všetko, čo İdil (Büşra İl) urobí – a to ešte ani zďaleka nevie všetko! Byť silný, keď sa váš svet rozpadá na množstvo drobučkých kúskov, ktoré už nikto nikdy nezlepí do pôvodnej podoby, aj keby sa akokoľvek snažil, nedokáže každý. Nik to nevie lepšie ako Pırıl.

Pre svoje milované deti dokáže Bahar všetko na svete, dokonca i s nimi a ich otcom tancovať, aj keď jej zlomené srdce pri tom krváca... Arifa znepokojí, keď sa od kamaráta medzi štyrmi očami dozvie, čo si ľudia šepkajú o jeho otcovi. Pretože aj keď sa naňho sám hnevá – a právom -, nechce, aby mal znova opletačky so zákonom. Pri pohľade na zúboženého Sarpa hnev a smútok v Baharinom srdci aspoň na malú chvíľu ustúpia inej emócii... Súcitu.

Po práci Emre (Ahmet Rıfat Şungar) vezme Ceydu (Gökçe Eyüboğlu) na večeru. Şirin ťažko nesie, keď jej Hatice (Bennu Yıldırımlar) poriadne vyčistí žalúdok, navyše pred İdil!

Aby sa s ním Ceyda konečne dokázala porozprávať o strate Yeliz (Ayça Erturan), citlivý Emre jej povie o najťažšom období jeho života – o smrti manželky. A neskôr... Príde reč aj na lásku. Nisan (Kübra Süzgün) s Dorukom (Ali Semi Sefil) si robia starosti o ocka, a tak Bahar neprotestuje, keď chcú, aby s nimi spal v jednej posteli. Neprotestuje, no sama sa presťahuje do inej izby... Ceyda sa v spoločnosti Emreho nafúkaných priateľov cíti mimoriadne nepríjemne – a oni jej to tým, ako sa k nej správajú, nijako neuľahčujú. Do Arifovej kaviarne sa v noci vlámu dve pochybné indivíduá, no nech už na to mali akýkoľvek dôvod, zdá sa, že nič nechýba.

Bahar je sama príliš nešťastná a unavená, aby dokázala utešiť bezradného Sarpa, ktorý sa po odchode Pırıl, Aliho a Ömera utápa v sebaľútosti. Keď Hatice nájde briliantový náramok, ktorý Suat daroval Şirin, veľmi sa nahnevá. No keď dcéru konfrontuje, jej neuvážená prudká reakcia oboch, ju i Envera (Şerif Erol), hlboko raní...

Nech je, aká chce, hlúpa İdil rozhodne nie je. A ani slepá, takže jej neujde, ako nenápadne nápadne sa Şirin zaujíma o všetko, čo sa týka jej bratranca Emreho!

Sledujte v pondelok, 4. júla, o 10.20!