DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 58. epizóda

28. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 58. epizóda
Sila ženy II.: 58. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Aj keď si myslela, že ju už asi nič neprekvapí, Pırıl zaskočí Baharina zúfalá prosba. No hoci by jej veľmi chcela vyhovieť, neurobí to, aj keď ju to zabíja...

Návrat do života je pre Pırıl (Ahu Yağtu), ktorá s ním chcela nadobro skoncovať, veľmi ťažký. Nedokáže v sebe nájsť silu bojovať, ani kvôli deťom. Vie, že keby tu už nebola, Bahar (Özge Özpirinçci) by sa o ne iste postarala, a tak odmieta jesť. Nečudo, že znepokojená pestúnka Aliho a Ömera tajne zalarmuje Suata (Gazanfer Ündüz). Enverovi (Şerif Erol) a Hatice (Bennu Yıldırımlar) neujde, že Şirin (Seray Kaya) z İdil (Büşra İl) ťahá informácie o Emrem (Ahmet Rıfat Şungar). No aj Şirin si všimne niečo, čo ju zaujme! Úbohá Ceyda (Gökçe Eyüboğlu), kiežby vedela, po kom poškuľuje Emre, aby sa jej veľké srdce, ktoré zakaždým radostne poskočí, keď sa na ňu usmeje alebo ju osloví, znovu netrápilo... Keď İdil drzo prehľadá Şirinine veci, narazí na skutočný poklad. A nehanebne ho okamžite zúročí!

Aj keď si myslela, že ju už asi nič neprekvapí, Pırıl zaskočí Baharina zúfalá prosba. No hoci by jej veľmi chcela vyhovieť, neurobí to, aj keď ju to zabíja... Dobrák Enver sa ide prepadnúť od hanby, keď mu zavolá jeho priateľ so znepokojivými novinkami o Şirin. Nisan (Kübra Süzgün) si nevie rady s Dorukom (Ali Semi Sefil), ktorý má zjavne práve svoje vzdorovité obdobie a robí presný opak všetkého, čo sa mu povie.

Diablica Şirin znova staví na ten najľahší, tisíckrát osvedčený spôsob, ako vyviaznuť z problémov – požiada o pomoc mamu. Lenže tentoraz... Tvrdo narazí!

Sledujte v pondelok, 2. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na