DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 57. epizóda

27. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 57. epizóda
Sila ženy II.: 57. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Keď Bahar nájde prázdnu fľaštičku od liekov, ktorá ešte ráno bola úplne plná, hneď vie, koľká bije. Vie, že Pırıl ide o život – a ona jediná ju môže zachrániť!

Pırıl (Ahu Yağtu), zahanbene sa krčiaca za kuchynskou linkou sa zúfalo snaží nerozplakať, keď pochopí, čo pre ňu a jej šťastie znamená to, čo Sarp (Caner Cindoruk) práve vraví Bahar (Özge Özpirinçci), ako sa na ňu díva, ako sa jej dotýka, ako... Nečudo, že to napokon nevydrží a vybuchne. Pretože nech Bahar vraví čokoľvek, nech cíti čokoľvek ku komukoľvek, pre Pırıl sa tým nič nemení. Vie, že jej vzťah s manželom už nikdy nebude taký ako predtým. Vie, že ona už nikdy nebude šťastná. Skrátka to vie... Münir (Caner Çandarlı), ktorý zatiaľ nevie o rozsudku smrti, ktorý nad ním vyriekol Nezir (Hakan Karahan), verí, že aj keď dnes s Azmim (Kuzey Yücehan) stoja na opačných stranách, sú bratia a nikdy by jeden druhému vedome neublížili. Len čo Şirin (Seray Kaya) vytiahne päty z textilu, ktorý sa len a len jej vinou ocitol v povážlivej finančnej situácii, na majiteľa sa opäť usmeje šťastie.

Keď Bahar nájde prázdnu fľaštičku od liekov, ktorá ešte ráno bola úplne plná, hneď vie, koľká bije. Vie, že Pırıl ide o život – a ona jediná ju môže zachrániť! Enver (Şerif Erol) pred svojimi najbližšími stále tají, kde naozaj pracuje. No len zázrakom ho náhodné stretnutie s Şirin neusvedčí „priamo pri čine“! Vraví sa, že v núdzi človek spozná priateľa. Nuž, zdá sa, že keby sa Bahar a Pırıl spoznali za iných okolností a keby medzi nimi nestál Sarp, mohli by byť priateľkami...

Ťažko povedať, kto je viac prekvapený z ich opätovného stretnutia v skromnom príbytku Sarıkadıovcov – či Şirin alebo Emre (Ahmet Rıfat Şungar)?!

Sledujte v stredu, 28. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na