Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 57. a 58. epizóda

30. 06 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 57. a 58. epizóda
Sila ženy II.: 57. a 58. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Aj keď si myslela, že ju už asi nič neprekvapí, Pırıl zaskočí Baharina zúfalá prosba. No hoci by jej veľmi chcela vyhovieť, neurobí to, aj keď ju to zabíja...

Pırıl (Ahu Yağtu), zahanbene sa krčiaca za kuchynskou linkou sa zúfalo snaží nerozplakať, keď pochopí, čo pre ňu a jej šťastie znamená to, čo Sarp (Caner Cindoruk) práve vraví Bahar (Özge Özpirinçci), ako sa na ňu díva, ako sa jej dotýka, ako... Nečudo, že to napokon nevydrží a vybuchne. Pretože nech Bahar vraví čokoľvek, nech cíti čokoľvek ku komukoľvek, pre Pırıl sa tým nič nemení. Vie, že jej vzťah s manželom už nikdy nebude taký ako predtým. Vie, že ona už nikdy nebude šťastná. Skrátka to vie... Münir (Caner Çandarlı), ktorý zatiaľ nevie o rozsudku smrti, ktorý nad ním vyriekol Nezir (Hakan Karahan), verí, že aj keď dnes s Azmim (Kuzey Yücehan) stoja na opačných stranách, sú bratia a nikdy by jeden druhému vedome neublížili. Len čo Şirin (Seray Kaya) vytiahne päty z textilu, ktorý sa len a len jej vinou ocitol v povážlivej finančnej situácii, na majiteľa sa opäť usmeje šťastie.

Keď Bahar nájde prázdnu fľaštičku od liekov, ktorá ešte ráno bola úplne plná, hneď vie, koľká bije. Vie, že Pırıl ide o život – a ona jediná ju môže zachrániť! Enver (Şerif Erol) pred svojimi najbližšími stále tají, kde naozaj pracuje. No len zázrakom ho náhodné stretnutie s Şirin neusvedčí „priamo pri čine“! Vraví sa, že v núdzi človek spozná priateľa. Nuž, zdá sa, že keby sa Bahar a Pırıl spoznali za iných okolností a keby medzi nimi nestál Sarp, mohli by byť priateľkami...

Ťažko povedať, kto je viac prekvapený z ich opätovného stretnutia v skromnom príbytku Sarıkadıovcov – či Şirin alebo Emre (Ahmet Rıfat Şungar)?!

Návrat do života je pre Pırıl, ktorá s ním chcela nadobro skoncovať, veľmi ťažký. Nedokáže v sebe nájsť silu bojovať, ani kvôli deťom. Vie, že keby tu už nebola, Bahar by sa o ne iste postarala, a tak odmieta jesť. Nečudo, že znepokojená pestúnka Aliho a Ömera tajne zalarmuje Suata (Gazanfer Ündüz). Enverovi (a Hatice (Bennu Yıldırımlar) neujde, že Şirin z İdil (Büşra İl) ťahá informácie o Emrem. No aj Şirin si všimne niečo, čo ju zaujme! Úbohá Ceyda (Gökçe Eyüboğlu), kiežby vedela, po kom poškuľuje Emre, aby sa jej veľké srdce, ktoré zakaždým radostne poskočí, keď sa na ňu usmeje alebo ju osloví, znovu netrápilo... Keď İdil drzo prehľadá Şirinine veci, narazí na skutočný poklad. A nehanebne ho okamžite zúročí!

Aj keď si myslela, že ju už asi nič neprekvapí, Pırıl zaskočí Baharina zúfalá prosba. No hoci by jej veľmi chcela vyhovieť, neurobí to, aj keď ju to zabíja... Dobrák Enver sa ide prepadnúť od hanby, keď mu zavolá jeho priateľ so znepokojivými novinkami o Şirin. Nisan (Kübra Süzgün) si nevie rady s Dorukom (Ali Semi Sefil), ktorý má zjavne práve svoje vzdorovité obdobie a robí presný opak všetkého, čo sa mu povie.

Diablica Şirin znova staví na ten najľahší, tisíckrát osvedčený spôsob, ako vyviaznuť z problémov – požiada o pomoc mamu. Lenže tentoraz... Tvrdo narazí!

Sledujte v spiatok, 1. júla, o 10.25!