DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 56. epizóda

26. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 56. epizóda
Sila ženy II.: 56. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Na nešťastnú Pırıl je toho už zjavne naozaj priveľa, a tak zverí deti pestúnke a tajne sa vkradne späť do domu špehovať manžela a jeho prvú ženu!

Zdá sa, že Şirin (Seray Kaya) je na svoju novú spolubývajúcu İdil (Büşra İl) alergická ešte viac, ako svojho času na Bahar (Özge Özpirinçci). Nepovie jej totiž inak ako „táto tu“ – a s takým neprepočuteľným dešpektom, až mrazí. Nisan (Kübra Süzgün) už nie je ani taká malá, ani taká naivná ako Doruk (Ali Semi Sefil), cíti napätie a bolestne sa zväčšujúcu citovú priepasť medzi rodičmi. A vie, že sa budú znova hádať a budú na seba kričať, nech už vravia čokoľvek! Sarp (Caner Cindoruk) si uvedomí, že už viac nemá zmysel mlčať a rozhodne sa jej povedať všetko. Úplne všetko.

Bahar neveriacky a s čoraz väčším zdesením počúva pravdu, ktorá boľavo zapĺňa prázdne miesta v ich životoch. Pravdu s jediným spoločným menovateľom... Şirin. Na nešťastnú Pırıl (Ahu Yağtu) je toho už zjavne naozaj priveľa, a tak zverí deti pestúnke a tajne sa vkradne späť do domu špehovať manžela a jeho prvú ženu! Emre (Ahmet Rıfat Şungar) ponúkne Hatice (Bennu Yıldırımlar) stálu prácu.

Sarpovou vinou si dnes v útočisku obe jeho ženy môžu oči vyplakať. Z rovnakého dôvodu – pre jeho slová určené ušiam a srdcu len jednej z nich...

Sledujte v utorok, 27. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na