Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 55. a 56. epizóda

29. 06 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 55. a 56. epizóda
Sila ženy II.: 55. a 56. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Na nešťastnú Pırıl je toho už zjavne naozaj priveľa, a tak zverí deti pestúnke a tajne sa vkradne späť do domu špehovať manžela a jeho prvú ženu!

Než sa Bahar (Özge Özpirinçci) odváži s deťmi začať „nočnú hru“, uistí sa, že Sarp (Caner Cindoruk) v predsieni tuho spí. Ďalším možným rizikom, ktoré pri svojom pláne s Nisan (Kübra Süzgün) trochu podcenili, sa však ukáže byť malý Doruk (Ali Semi Sefil). No nečakaných komplikácií, žiaľ, pribúda, a tak práve keď sa Arif (Feyyaz Duman) chystá naložiť do auta svoj najcennejší náklad, všetko sa pokazí tým azda najhorším možným spôsobom...

Bahar je zúfalá, pretože v situácii, v ktorej sa ocitla vinou otca svojich detí, ktorého však už vôbec nespoznáva, nemá na výber. Vráti sa teda do domu, v ktorom sa cíti ako väzeň, no s ešte horším pocitom. Pretože tentoraz... Je rukojemníčka!

Jediným svetielkom na konci nekonečného temného tunela beznádeje, z ktorého zrejme niet úniku, sú tak pre Bahar a Arifa krátke tajné telefonáty.

Zdá sa, že Şirin (Seray Kaya) je na svoju novú spolubývajúcu İdil (Büşra İl) alergická ešte viac, ako svojho času na Bahar. Nepovie jej totiž inak ako „táto tu“ – a s takým neprepočuteľným dešpektom, až mrazí. Nisan už nie je ani taká malá, ani taká naivná ako Doruk, cíti napätie a bolestne sa zväčšujúcu citovú priepasť medzi rodičmi. A vie, že sa budú znova hádať a budú na seba kričať, nech už vravia čokoľvek! Sarp si uvedomí, že už viac nemá zmysel mlčať a rozhodne sa jej povedať všetko. Úplne všetko.

Bahar neveriacky a s čoraz väčším zdesením počúva pravdu, ktorá boľavo zapĺňa prázdne miesta v ich životoch. Pravdu s jediným spoločným menovateľom... Şirin. Na nešťastnú Pırıl (Ahu Yağtu) je toho už zjavne naozaj priveľa, a tak zverí deti pestúnke a tajne sa vkradne späť do domu špehovať manžela a jeho prvú ženu! Emre (Ahmet Rıfat Şungar) ponúkne Hatice (Bennu Yıldırımlar) stálu prácu.

Sarpovou vinou si dnes v útočisku obe jeho ženy môžu oči vyplakať. Z rovnakého dôvodu – pre jeho slová určené ušiam a srdcu len jednej z nich...

Sledujte vo štvrtok, 30. júna, o 10.20!