DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 54. epizóda

21. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 54. epizóda
Sila ženy II.: 54. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Aj keď vie, že je ešte maličký a mnohé veci nechápe, Nisan sa veľmi hnevá na Doruka. Kvôli ockovi, tete Pırıl... Skrátka všetkému!

Než Arif (Feyyaz Duman) odvezie na smrť vyčerpanú Bahar (Özge Özpirinçci) späť za deťmi, dá jej mobil a opatrne nadhodí vážnu tému, na ktorú predtým nebol ani vhodný čas, ani vhodné miesto. Jej zvláštne rezignovaná reakcia ho zaskočí a znepokojí... Keď Pırıl (Ahu Yağtu) označí Arifa za Baharinho priateľa, Sarp (Caner Cindoruk), ktorý sa k nej už aj tak správa, akoby bola vzduch, ju ešte viac znenávidí. A tak mu povie, čo v tejto situácii chce asi najmenej počuť... İdil (Büşra İl) sa pokúsi Emremu (Ahmet Rıfat Şungar) ospravedlniť, no tentoraz je na ňu príliš napálený a nemá ani najmenšiu chuť ju vôbec počúvať. Şirin (Seray Kaya) je zdesená, keď sa dozvie, že bude mať novú spolubývajúcu, či už sa jej to páči alebo nie – a to ešte ani len netuší, o koho ide! Aj keď je to pre dieťa možno priťažké bremeno, Bahar požiada Nisan (Kübra Süzgün) o pomoc, pretože v tom prekliatom dome, ktorý sa z útočiska zrazu zmenil na väzenie, verí už len jej.

Pre Ceydu (Gökçe Eyüboğlu) je čoraz ťažšie skrývať pred Emrem svoje tajomstvo. Obzvlášť po tom, čo sa jej priamo spýta na istú fotku, čo zazrel v jej mobile a sám jej prekvapivo zdôverí so svojím najboľavejším tajomstvom. Aj keď vie, že je ešte maličký a mnohé veci nechápe, Nisan sa veľmi hnevá na Doruka (Ali Semi Sefil). Kvôli ockovi, tete Pırıl... Skrátka všetkému! Diabolská Şirin pokračuje v sprostej sabotáži svojho nič netušiaceho zamestnávateľa...

Zdá sa, že nahovoriť Doruka na novú „nočnú hru“ bude ešte ťažšie, ako sa jeho mama a sestrička obávali. Münir (Caner Çandarlı) cíti v kostiach, že Azmiho (Kuzey Yücehan) telefonát neveští nič dobré!

Sledujte vo štvrtok, 22. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na