DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 53. epizóda

20. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 53. epizóda
Sila ženy II.: 53. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Şirin je ako nákaza, ktorá udiera na ďalších a ďalších miestach, s novou intenzitou a, žiaľ, aj novými obeťami – a tou najnovšou bude možno nič netušiaci Emre...!

Bahar (Özge Özpirinçci) je taká nešťastná, že deťom, ktoré zúfalo objíma, akoby ich hádam iba tým mohla uchrániť pred všetkým zlom sveta, nedokáže vôbec na nič odpovedať. A tak napokon predsa len Sarp (Caner Cindoruk) v sebe musí nájsť silu čeliť ich otázkam. No to, čo pritom cíti, nie je nič v porovnaní s trpkou žieravinou, ktorá zaleje jeho vnútro, keď znova padne Arifovo (Feyyaz Duman) meno a on zazrie nádej, úľavu, nehu a áno, aj lásku v očiach Nisan (Kübra Süzgün), Doruka (Ali Semi Sefil) a Bahar, ktorú to meno vyvolá. A potom sa zrazu jeho nositeľ zjaví v ich útočisku... Každá ďalšia dosiaľ nepoznaná podrobnosť o tragickej smrti Yeliz (Ayça Erturan) a netušenom žiali jej najbližších v jej neprítomnosti len prehlbuje Baharino zúfalstvo a výčitky svedomia, že možno ak by konala inak... İdil (Büşra İl) prácu u Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) naozaj veľmi potrebuje, no minimálne v tejto otázke sa jej bratranec zdá neoblomný.

Hoci je Arif evidentne zaskočený nečakaným odhalením, ktoré Bahar vykĺzne o Ceyde (Gökçe Eyüboğlu), pretože si zjavne myslí, že už pozná pravdu, nedá na sebe nič znať. Şirin (Seray Kaya) je ako nákaza, ktorá udiera na ďalších a ďalších miestach, s novou intenzitou a, žiaľ, aj novými obeťami – a tou najnovšou bude možno nič netušiaci Emre...!

Pred bránami cintorína sa usedavo plačúca Bahar úplne zosype. Akoby jej už na tie posledné metre k definitívnej rozlúčke s milovanou kamarátkou nezostala ani štipka sily...

Sledujte v stredu, 21. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na