Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 53. a 54. epizóda

28. 06 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 53. a 54. epizóda
Sila ženy II.: 53. a 54. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Şirin je ako nákaza, ktorá udiera na ďalších a ďalších miestach, s novou intenzitou a, žiaľ, aj novými obeťami – a tou najnovšou bude možno nič netušiaci Emre...!

Bahar (Özge Özpirinçci) je taká nešťastná, že deťom, ktoré zúfalo objíma, akoby ich hádam iba tým mohla uchrániť pred všetkým zlom sveta, nedokáže vôbec na nič odpovedať. A tak napokon predsa len Sarp (Caner Cindoruk) v sebe musí nájsť silu čeliť ich otázkam. No to, čo pritom cíti, nie je nič v porovnaní s trpkou žieravinou, ktorá zaleje jeho vnútro, keď znova padne Arifovo (Feyyaz Duman) meno a on zazrie nádej, úľavu, nehu a áno, aj lásku v očiach Nisan (Kübra Süzgün), Doruka (Ali Semi Sefil) a Bahar, ktorú to meno vyvolá. A potom sa zrazu jeho nositeľ zjaví v ich útočisku... Každá ďalšia dosiaľ nepoznaná podrobnosť o tragickej smrti Yeliz (Ayça Erturan) a netušenom žiali jej najbližších v jej neprítomnosti len prehlbuje Baharino zúfalstvo a výčitky svedomia, že možno ak by konala inak... İdil (Büşra İl) prácu u Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) naozaj veľmi potrebuje, no minimálne v tejto otázke sa jej bratranec zdá neoblomný.

Hoci je Arif evidentne zaskočený nečakaným odhalením, ktoré Bahar vykĺzne o Ceyde (Gökçe Eyüboğlu), pretože si zjavne myslí, že už pozná pravdu, nedá na sebe nič znať. Şirin (Seray Kaya) je ako nákaza, ktorá udiera na ďalších a ďalších miestach, s novou intenzitou a, žiaľ, aj novými obeťami – a tou najnovšou bude možno nič netušiaci Emre...!

Pred bránami cintorína sa usedavo plačúca Bahar úplne zosype. Akoby jej už na tie posledné metre k definitívnej rozlúčke s milovanou kamarátkou nezostala ani štipka sily...

Než Arif odvezie na smrť vyčerpanú Bahar späť za deťmi, dá jej mobil a opatrne nadhodí vážnu tému, na ktorú predtým nebol ani vhodný čas, ani vhodné miesto. Jej zvláštne rezignovaná reakcia ho zaskočí a znepokojí... Keď Pırıl (Ahu Yağtu) označí Arifa za Baharinho priateľa, Sarp, ktorý sa k nej už aj tak správa, akoby bola vzduch, ju ešte viac znenávidí. A tak mu povie, čo v tejto situácii chce asi najmenej počuť... İdil sa pokúsi Emremu ospravedlniť, no tentoraz je na ňu príliš napálený a nemá ani najmenšiu chuť ju vôbec počúvať. Şirin je zdesená, keď sa dozvie, že bude mať novú spolubývajúcu, či už sa jej to páči alebo nie – a to ešte ani len netuší, o koho ide! Aj keď je to pre dieťa možno priťažké bremeno, Bahar požiada Nisan o pomoc, pretože v tom prekliatom dome, ktorý sa z útočiska zrazu zmenil na väzenie, verí už len jej.

Pre Ceydu je čoraz ťažšie skrývať pred Emrem svoje tajomstvo. Obzvlášť po tom, čo sa jej priamo spýta na istú fotku, čo zazrel v jej mobile a sám jej prekvapivo zdôverí so svojím najboľavejším tajomstvom. Aj keď vie, že je ešte maličký a mnohé veci nechápe, Nisan sa veľmi hnevá na Doruka. Kvôli ockovi, tete Pırıl... Skrátka všetkému! Diabolská Şirin pokračuje v sprostej sabotáži svojho nič netušiaceho zamestnávateľa...

Zdá sa, že nahovoriť Doruka na novú „nočnú hru“ bude ešte ťažšie, ako sa jeho mama a sestrička obávali. Münir (Caner Çandarlı) cíti v kostiach, že Azmiho (Kuzey Yücehan) telefonát neveští nič dobré!

Sledujte v stredu, 29. júna, o 10.20!