DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 51. epizóda

15. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 51. epizóda
Sila ženy II.: 51. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Sarp je prešťastný, keď ho jeho staršie deti vezmú na milosť. Je to akoby po nekonečnej noci plnej temnoty konečne opäť vyšlo slnko!

Prostoreká İdil (Büşra İl) si nenechá ujsť jedinú príležitosť s potešením vyrývať do Ceydy (Gökçe Eyüboğlu). Vlastne, nielen to – sprosto ju uráža a provokuje, akoby bola niečo viac len preto, lebo jej osud doprial trochu viac šťastia a menej zúfalstva. Enver (Şerif Erol) sa zdôverí Arifovi (Feyyaz Duman) s obavami z budúcnosti. Nemá totiž žiadnych zákazníkov a Hatice (Bennu Yıldırımlar) zase prácu, ktorá by ich dokázala uživiť a zároveň im umožnila splatiť obrovský dlh voči Sarpovi (Caner Cindoruk), ktorý má na rováši Şirin (Seray Kaya)... Všetci sa cítia trochu čudne, keď sa zrazu reč zvrtne k jedinej veci, ktorej s absolútnou istotou bude čeliť každý z nás – smrti. No ujovi Enverovi sa i v tejto trochu morbídnej debate podarí zabodovať a ostatným vyčariť na tvárach aspoň opatrný úsmev. Bahar (Özge Özpirinçci) veľmi trápi, že sa Nisan (Kübra Süzgün) čoraz prudšie bráni otcovej spoločnosti. Preto sa aspoň navonok rozhodne zmierniť svoj vlastný postoj k Sarpovi a Pırıl (Ahu Yağtu), pre dobro svojich detí.

Aby Arif ochránil Ceydu pred trestným oznámením a prípadným väzením, urobí nečakane veľkorysé gesto. Enver dôrazne varuje Şirin, aby ho hneď prvý deň v novej práci nezahanbila, no jeho slová, ako obvykle, nepadnú na úrodnú pôdu. Sarp je prešťastný, keď ho jeho staršie deti vezmú na milosť. Je to akoby po nekonečnej noci plnej temnoty konečne opäť vyšlo slnko! Keďže jej prvý pokus s voľne pohodenou nabíjačkou stroskotal, po druhý raz to Pırıl skúsi ešte o čosi okatejšie...

Emreho (Ahmet Rıfat Şungar) rozladí poznanie, že mu jeho nepodarená sesternica İdil (Büşra İl) zjavne ostane na krku už navždy. Şirin má v novej práci pocit, akoby uviazla v pekle nekonečnej nudy a priemernosti!

Sledujte v pondelok, 19. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na