DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy II.: 49. epizóda

13. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 49. epizóda
Sila ženy II.: 49. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Zakaždým, keď deti spomenú uja Arifa a porovnávajú ho s ním, je to pre Sarpa akoby mu niekto pomaly vrážal horúci nôž priamo do srdca!

Münir (Caner Çandarlı) predostrie Suatovi (Gazanfer Ündüz) svoju teóriu o tom, čo Pırıl (Ahu Yağtu) sleduje svojimi krokmi – a opatrne naznačí i to, čo jeho pán možno nechce, no rozhodne potrebuje počuť. Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) má pocit, že sa jej iste sníva, keď na jej dvere zrazu zaklope nečakaný hosť... Emre (Ahmet Rıfat Şungar). Pre Bahar (Özge Özpirinçci) je čoraz ťažšie veriť Sarpovi (Caner Cindoruk) a Pırıl. Vďaka všímavosti Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil) už viac nedokáže zatvárať oči pred toľkými nezrovnalosťami v tom, čo vravia. Nečudo, že krátko nato, ako sa na scéne zjaví Münir a dôjde k nečakane vypätej situácii, od strachu pološialenej Bahar prasknú nervy!

Zachovať si v emocionálne takých vypätých chvíľach chladnú hlavu naozaj nie je ľahké, a tak Bahar, žiaľ, spočiatku neprikladá žiadnu váhu tomu, čo jej nešťastná Nisan vraví – že v televízii videli tetu Yeliz (Ayça Erturan). Zakaždým, keď deti spomenú uja Arifa (Feyyaz Duman) a porovnávajú ho s ním, je to pre Sarpa akoby mu niekto pomaly vrážal horúci nôž priamo do srdca! Emre, ktorý si po rozhovore s Enverom (Şerif Erol) a Arifom robí o Ceydu naozaj veľké starosti, má plán, ako jej pomôcť. No presvedčiť ju, aby spolupracovala, sa zdá nemožné.

Keď adrenalín opadne a deti zopakujú, čo videli, Bahar zdúpnie. Nevie síce úplne naisto, čo to znamená – teda, ak je to naozaj pravda -, no akoby to čosi hlboko v jej vnútri už tušilo...

Sledujte v stredu, 14. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na