DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy II.: 48. epizóda

12. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 48. epizóda
Sila ženy II.: 48. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Keď si Ceyda spomenie na telefonát, ktorý nedávno tak rozčertil Arifa, niečo sa v nej zlomí a, poháňaná žiaľom, urobí naozaj kolosálnu hlúposť.

Bahar (Özge Özpirinçci) sa veľmi snaží, aby Nisan (Kübra Süzgün) viac nežiarlila na svojich nových malých bračekov, nehnevala sa už na Doruka (Ali Semi Sefil) a ocka (Caner Cindoruk) a konečne sa začala znovu usmievať. Podarí sa jej to i vďaka krásnemu, no i trochu smutnému snu o Yeliz (Ayça Erturan), Baharinom ockovi, omamne voňajúcich ružiach a akomsi zvláštnom daždi... Ustarostený Sarp trošku pookreje, keď v posteli vedľa Pırıl (Ahu Yağtu) nájde spokojne usadeného malého podnájomníka - Doruka. Zdrvená Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) sa rozhodne Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Enverovi (Şerif Erol) radšej klamať, aby si o ňu nerobili starosti. Nanešťastie. Şirin (Seray Kaya) - možno nechtiac, no zrejme skôr naschvál – rodičom len tak, medzi rečou, prezradí niečo znepokojivé o útočisku Bahar a Sarpa.

Nech už si Pırıl od rozhovoru s čudne rezignovanou Bahar sľubovala čokoľvek, slová, ktoré vyjdú z úst jej domnelej sokyne jej úplne vyrazia dych! Keď si Ceyda spomenie na telefonát, ktorý nedávno tak rozčertil Arifa (Feyyaz Duman), niečo sa v nej zlomí a, poháňaná žiaľom, urobí naozaj kolosálnu hlúposť. Nisan je bystrá, a tak rýchlo pochopí, čím potrápiť ocka, kvôli ktorému je teraz taká smutná.

Suat (Gazanfer Ündüz) je rozhodnutý pohnúť hoc aj svetom, aby mu Şirin odpustila. No bude to zjavne chcieť viac ako síce nádherný, no bezvýznamný šperk...

Sledujte v utorok, 13. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na