Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 47. a 48. epizóda

23. 06 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 47. a 48. epizóda
Sila ženy II.: 47. a 48. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Keď si Ceyda spomenie na telefonát, ktorý nedávno tak rozčertil Arifa, niečo sa v nej zlomí a, poháňaná žiaľom, urobí naozaj kolosálnu hlúposť.

Pırıl (Ahu Yağtu) panikári, že Bahar (Özge Özpirinçci) v hneve prezradí Sarpovi (Caner Cindoruk), kedy a za každých okolností sa po prvý raz stretli a on ju preto nadobro odpíše! Nie bezdôvodne – napokon, stačí sa jej pozrieť do jeho očí teraz, keď mu tají niečo len o chlp menej závažné. Suat (Gazanfer Ündüz) je poriadne zaskočený, keď mu Münir (Caner Çandarlı) povie, čo počul z úst jeho dcéry v horskej chate. Veď to predsa vôbec nedáva zmysel! Alebo... Žeby predsa? Azmimu (Kuzey Yücehan), ktorý teraz celkom sám čelí Nezirovmu (Hakan Karahan) hnevu, naozaj niet čo závidieť. Jeho ďalší rozkaz je totiž aj na jeho pomery mimoriadne krutý! Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Jale (Ece Özdikici) si robia stále väčšie starosti o emocionálne úplne zlomenú Ceydu (Gökçe Eyüboğlu), ktorá je na tom po Yelizinom (Ayça Erturan) pohrebe ešte o poznanie horšie ako pred ním.

Dobrák Enver (Şerif Erol) neskrýva prekvapenie, keď sa od skľúčeného Arifa (Feyyaz Duman) len tak, medzi rečou, dozvie niečo, čo mu na chvíľu úplne vyrazí dych! Keď Sarp začne u Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil) nenápadne vyzvedať, kto je Arif, stačí jedna nevinná poznámka a situácia sa zrazu nepekne zvrtne... Iná žena by sa na Pırılinom mieste zrejme neovládla a manželovi, ktorý by od nej žiadal to, čo Sarp od Pırıl, by napľula do tváre a, narýchlo zbalila obe deti a ani ju, ani je by už nikdy viac nevidel!

Aj keď si Ceyda veľmi váži, že jej chcú priatelia v ťažkej situácii pomôcť, momentálne ich pomoc prijať nedokáže, v žiadnej forme. Nisan už sa viac nedokáže na otca rovnakými očami, ako predtým. Už vidí aj jeho chyby a slabiny...

Bahar sa veľmi snaží, aby Nisan viac nežiarlila na svojich nových malých bračekov, nehnevala sa už na Doruka a ocka a konečne sa začala znovu usmievať. Podarí sa jej to i vďaka krásnemu, no i trochu smutnému snu o Yeliz, Baharinom ockovi, omamne voňajúcich ružiach a akomsi zvláštnom daždi... Ustarostený Sarp trošku pookreje, keď v posteli vedľa Pırıl nájde spokojne usadeného malého podnájomníka - Doruka. Zdrvená Ceyda sa rozhodne Hatice a Enverovi radšej klamať, aby si o ňu nerobili starosti. Nanešťastie. Şirin (Seray Kaya) - možno nechtiac, no zrejme skôr naschvál – rodičom len tak, medzi rečou, prezradí niečo znepokojivé o útočisku Bahar a Sarpa.

Nech už si Pırıl od rozhovoru s čudne rezignovanou Bahar sľubovala čokoľvek, slová, ktoré vyjdú z úst jej domnelej sokyne jej úplne vyrazia dych! Keď si Ceyda spomenie na telefonát, ktorý nedávno tak rozčertil Arifa, niečo sa v nej zlomí a, poháňaná žiaľom, urobí naozaj kolosálnu hlúposť. Nisan je bystrá, a tak rýchlo pochopí, čím potrápiť ocka, kvôli ktorému je teraz taká smutná.

Suat je rozhodnutý pohnúť hoc aj svetom, aby mu Şirin odpustila. No bude to zjavne chcieť viac ako síce nádherný, no bezvýznamný šperk...

Sledujte v piatok, 24. júna, o 10.20!