DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy II.: 46. epizóda

07. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 46. epizóda
Sila ženy II.: 46. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Pırıl je v šoku, keď ju Bahar konfrontuje s len a len pre ňu potenciálne nebezpečnou pravdou o ich prvom stretnutí, ktoré si pamätá, akoby to bolo včera!

Keď Bahar (Özge Özpirinçci) dohovorí Nisan (Kübra Süzgün), aby sa nehnevala na Doruka (Ali Semi Sefil) len preto, lebo chce byť so svojím ockom (Caner Cindoruk), začnú sa rozprávať o tete Yeliz (Ayça Erturan), o ktorej sa obom nedávno snívalo... Utrápená Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) sa počas vystúpenia rozžiari, keď v publiku vedľa Arifa (Feyyaz Duman) namiesto anonymného davu uvidí všetkých, ktorých tam veľmi ľúbi – Bahar, Envera (Şerif Erol), Hatice (Bennu Yıldırımlar) a... Yeliz. No keď sa idylický obraz náhle zmení, zachránia ju milosrdné mdloby. Aj keď je to pre ňu veľmi ťažké, Bahar sa veľmi snaží, aby sa Nisan a Doruk správali milo k tete Pırıl (Ahu Yağtu) a svojim malým bračekom Alimu a Ömerovi. A zdá sa, že aj Pırıl je rozhodnutá aspoň sa pokúsiť o malý rodinný patchwork.

Zahanbená Ceyda požiada Arifa, aby zbytočne neznepokojoval dobráka Envera a nehovoril mu o tom, čo sa jej stalo. A dobre urobí, Enver je totiž krátko pred pohrebom už i tak dosť rozrušený. Asi neprekvapí, že na vine je opäť raz Şirin (Seray Kaya). Pırıl je v šoku, keď ju Bahar konfrontuje s len a len pre ňu potenciálne nebezpečnou pravdou o ich prvom stretnutí, ktoré si pamätá, akoby to bolo včera!

Kým nič netušiaca Bahar s deťmi a Sarpom spolu prežijú nečakane príjemný a uvoľnený deň plný smiechu, zdrvení najbližší priatelia, susedia, známi a rodina sa s ťažkým srdcom naposledy lúčia s Yeliz...

Sledujte vo štvrtok, 8. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na