DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 45. epizóda

06. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 45. epizóda
Sila ženy II.: 45. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Keď jej Sarp povolí jediný telefonát, Bahar s malou dušičkou zavolá človeku, ktorého potrebuje počuť zo všetkých najviac... Arifovi.

Arif (Feyyaz Duman) sa cíti príšerne. Ako inak, zásluhou svojho nehodného otca (Yaşar Üzer), ktorý už vo štvrti stihol rozhlásiť, že Bahar (Özge Özpirinçci) aj s deťmi odišla s manželom. Aj keď Emremu (Ahmet Rıfat Şungar) nečakaný návrat jeho sesternice İdil (Büşra İl) vytrhne tŕň z päty, keď zaskočí v podniku za chýbajúcu Bahar, neprestáva dúfať, že keď sa život jeho zamestnankyne opäť upokojí, vráti sa do práce. Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) sa nevie zbaviť pocitu, akoby s ňou Yeliz (Ayça Erturan) stále bola v byte. A keď v jej izbe nájde darček pre Nisan (Kübra Süzgün), už to v ňom nevydrží ani minútu! Akoby jej deň nebol už i tak skrz-naskrz príšerný, vo chvíli, keď sa cíti úplne na dne, bezbrannejšia ako dieťa, sa za ňou zrazu objaví ten najmenej pravdepodobný človek na svete, celý šťastný, že ju opäť vidí. Emre.

Pre Bahar je stále ťažšie a ťažšie predstierať, že s ňou prítomnosť Pırıl (Ahu Yağtu), Aliho, Ömera a ich pestúnky nič nerobí. No ešte ťažšie je nevedieť, ako sú na tom jej najbližší, a tak keď jej Sarp (Caner Cindoruk) povolí jediný telefonát, s malou dušičkou zavolá človeku, ktorého potrebuje počuť zo všetkých najviac... Arifovi. Aj keď by ju už asi nemalo prekvapiť nič, Hatice (Bennu Yıldırımlar) je zakaždým v šoku, keď si uvedomí, aký necitlivý a k citom a trápeniu iných úplne chladný človek je Şirin (Seray Kaya)...

Získať si opäť náklonnosť detí, ktoré sú ešte príliš malé, aby sa dokázali hnevať večne, aj aby vôbec pochopili vážnosť situácie, bude pre Sarpa nepochybne oveľa ľahšie, ako získať si Bahar. Tá cesta je zatiaľ spoľahlivo zarúbaná!

Sledujte v stredu, 7. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na