Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 45. a 46. epizóda

22. 06 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 45. a 46. epizóda
Sila ženy II.: 45. a 46. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Pırıl je v šoku, keď ju Bahar konfrontuje s len a len pre ňu potenciálne nebezpečnou pravdou o ich prvom stretnutí, ktoré si pamätá, akoby to bolo včera!

Arif (Feyyaz Duman) sa cíti príšerne. Ako inak, zásluhou svojho nehodného otca (Yaşar Üzer), ktorý už vo štvrti stihol rozhlásiť, že Bahar (Özge Özpirinçci) aj s deťmi odišla s manželom. Aj keď Emremu (Ahmet Rıfat Şungar) nečakaný návrat jeho sesternice İdil (Büşra İl) vytrhne tŕň z päty, keď zaskočí v podniku za chýbajúcu Bahar, neprestáva dúfať, že keď sa život jeho zamestnankyne opäť upokojí, vráti sa do práce. Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) sa nevie zbaviť pocitu, akoby s ňou Yeliz (Ayça Erturan) stále bola v byte. A keď v jej izbe nájde darček pre Nisan (Kübra Süzgün), už to v ňom nevydrží ani minútu! Akoby jej deň nebol už i tak skrz-naskrz príšerný, vo chvíli, keď sa cíti úplne na dne, bezbrannejšia ako dieťa, sa za ňou zrazu objaví ten najmenej pravdepodobný človek na svete, celý šťastný, že ju opäť vidí. Emre.

Pre Bahar je stále ťažšie a ťažšie predstierať, že s ňou prítomnosť Pırıl (Ahu Yağtu), Aliho, Ömera a ich pestúnky nič nerobí. No ešte ťažšie je nevedieť, ako sú na tom jej najbližší, a tak keď jej Sarp (Caner Cindoruk) povolí jediný telefonát, s malou dušičkou zavolá človeku, ktorého potrebuje počuť zo všetkých najviac... Arifovi. Aj keď by ju už asi nemalo prekvapiť nič, Hatice (Bennu Yıldırımlar) je zakaždým v šoku, keď si uvedomí, aký necitlivý a k citom a trápeniu iných úplne chladný človek je Şirin (Seray Kaya)...

Získať si opäť náklonnosť detí, ktoré sú ešte príliš malé, aby sa dokázali hnevať večne, aj aby vôbec pochopili vážnosť situácie, bude pre Sarpa nepochybne oveľa ľahšie, ako získať si Bahar. Tá cesta je zatiaľ spoľahlivo zarúbaná!

Keď Bahar dohovorí Nisan, aby sa nehnevala na Doruka (Ali Semi Sefil) len preto, lebo chce byť so svojím ockom, začnú sa rozprávať o tete Yeliz, o ktorej sa obom nedávno snívalo... Utrápená Ceyda sa počas vystúpenia rozžiari, keď v publiku vedľa Arifa namiesto anonymného davu uvidí všetkých, ktorých tam veľmi ľúbi – Bahar, Envera (Şerif Erol), Hatice a... Yeliz. No keď sa idylický obraz náhle zmení, zachránia ju milosrdné mdloby. Aj keď je to pre ňu veľmi ťažké, Bahar sa veľmi snaží, aby sa Nisan a Doruk správali milo k tete Pırıl a svojim malým bračekom Alimu a Ömerovi. A zdá sa, že aj Pırıl je rozhodnutá aspoň sa pokúsiť o malý rodinný patchwork.

Zahanbená Ceyda požiada Arifa, aby zbytočne neznepokojoval dobráka Envera a nehovoril mu o tom, čo sa jej stalo. A dobre urobí, Enver je totiž krátko pred pohrebom už i tak dosť rozrušený. Asi neprekvapí, že na vine je opäť raz Şirin. Pırıl je v šoku, keď ju Bahar konfrontuje s len a len pre ňu potenciálne nebezpečnou pravdou o ich prvom stretnutí, ktoré si pamätá, akoby to bolo včera!

Kým nič netušiaca Bahar s deťmi a Sarpom spolu prežijú nečakane príjemný a uvoľnený deň plný smiechu, zdrvení najbližší priatelia, susedia, známi a rodina sa s ťažkým srdcom naposledy lúčia s Yeliz...

Sledujte vo štvrtok, 23. júna, o 10.20!