DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 44. epizóda

05. 08 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 44. epizóda
Sila ženy II.: 44. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Arif sa rozhodne konfrontovať otca s podozrením, ktoré sa v jeho srdci pozvoľna mení na strašnú istotu. Stačí mu jediný pohľad... A vie, že sa nemýli.

Sarp (Caner Cindoruk) nepredstaviteľne zúri, že si Pırıl (Ahu Yağtu) dovolila objaviť sa v jeho útočisku aj s Alim a Ömerom. No boľavé poznanie v očiach Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil) ho zasiahne úplne nepripraveného. Münira (Caner Çandarlı) poriadne prekvapí, keď sa úplnou náhodou dozvie, kto v tú prekliatu noc zachránil Bahar (Özge Özpirinçci) s deťmi pred únosom. Enver (Şerif Erol) sa práve chystá na políciu, keď mu ktosi zavolá z neznámeho čísla. Jeho plány sa v sekunde rozplynú ako para nad hrncom... Hoci sú Nisan a Doruk ešte len deti, vedia, ako dať slušne, no dôrazne najavo, že sa im niečo nepáči.

Aj keď to medzi nimi v poslednom čase dosť škrípalo, Jale (Ece Özdikici) sa rozhodne rozbiť spoločnosť Ceyde (Gökçe Eyüboğlu), ktorú Yelizina (Ayça Erturan) smrť úplne zlomila. Arif (Feyyaz Duman) sa rozhodne konfrontovať otca (Yaşar Üzer) s podozrením, ktoré sa v jeho srdci pozvoľna mení na strašnú istotu. Stačí mu jediný pohľad... A vie, že sa nemýli.

Bahar doslova zamrzne, keď zistí, ako dramaticky sa v čase jej neprítomnosti zmenila situácia v dome. No kvôli deťom, svojim i Pırıliným, sa rýchlo spamätá. Aj keď len naoko...

Sledujte v utorok, 6. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na