Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 43. a 44. epizóda

21. 06 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 43. a 44. epizóda
Sila ženy II.: 43. a 44. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Arif sa rozhodne konfrontovať otca s podozrením, ktoré sa v jeho srdci pozvoľna mení na strašnú istotu. Stačí mu jediný pohľad... A vie, že sa nemýli.

Hoci je Bahar (Özge Özpirinçci) ešte stále na Sarpa (Caner Cindoruk) poriadne nahnevaná, nedokáže sa naňho neustále veľavýznamne mračiť, ani ho urazene ignorovať – pretože nemôže prehliadnuť, že Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil) už dávno nevidela takých šťastných. Vlastne, možno ešte nikdy... A tak sa kvôli nim zo všetkých síl snaží ovládnuť horúce slzy, čo sa jej podchvíľou rinú po tvári a narastajúci hnev, ktorý jej zväzuje hrdlo. Ako vždy neodpustiteľne netaktná Şirin (Seray Kaya) privádza Arifa (Feyyaz Duman) a Envera (Şerif Erol) do šialenstva množstvom necitlivých otázok o Yeliz (Ayça Erturan). Pre dobráka Envera je to však tentoraz naozaj prisilný tabak!

Nešťastná Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) má neustále pred očami strašnú smrť kamarátky, ktorej vlastne nikdy poriadne nepovedala, ako veľa pre ňu znamená, ako veľmi ju má rada. A trápia ju neznesiteľné výčitky svedomia, ako hlúpo sa k nej v ten deň správala – netušiac, že budú spolu naposledy. Suat (Gazanfer Ündüz) hrá pred Enverom a Arifom hlúpeho, keď za ním prídu aj so Şirin kvôli Bahar. Netrvá dlho a situácia sa nebezpečne vyhrotí...

Na čoraz zúfalejšiu Pırıl (Ahu Yağtu) je toho už naozaj priveľa. Poslednou kvapkou, vďaka ktorej pohár jej obdivuhodnej, ba až nezdravej trpezlivosti s manželom definitívne pretečie, sú nákupy pre jeho druhú rodinu.

Sarp nepredstaviteľne zúri, že si Pırıl dovolila objaviť sa v jeho útočisku aj s Alim a Ömerom. No boľavé poznanie v očiach Nisan a Doruka ho zasiahne úplne nepripraveného. Münira (Caner Çandarlı) poriadne prekvapí, keď sa úplnou náhodou dozvie, kto v tú prekliatu noc zachránil Bahar s deťmi pred únosom. Enver sa práve chystá na políciu, keď mu ktosi zavolá z neznámeho čísla. Jeho plány sa v sekunde rozplynú ako para nad hrncom... Hoci sú Nisan a Doruk ešte len deti, vedia, ako dať slušne, no dôrazne najavo, že sa im niečo nepáči.

Aj keď to medzi nimi v poslednom čase dosť škrípalo, Jale (Ece Özdikici) sa rozhodne rozbiť spoločnosť Ceyde, ktorú Yelizina (Ayça Erturan) smrť úplne zlomila. Arif sa rozhodne konfrontovať otca (Yaşar Üzer) s podozrením, ktoré sa v jeho srdci pozvoľna mení na strašnú istotu. Stačí mu jediný pohľad... A vie, že sa nemýli.

Bahar doslova zamrzne, keď zistí, ako dramaticky sa v čase jej neprítomnosti zmenila situácia v dome. No kvôli deťom, svojim i Pırıliným, sa rýchlo spamätá. Aj keď len naoko...

Sledujte v stredu, 22. júna, o 10.20!