DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 40. epizóda

29. 07 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 40. epizóda
Sila ženy II.: 40. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Arif, ktorý posledné noci v podstate prebdel, sotva zažmúri oči, keď sa z vedľajšej spálne ozve zmučený krik jeho otca Yusufa!

Yeliz (Ayça Erturan) sa podarí u jej dosť náročnej šéfky po prvý raz skutočnej zabodovať. A výsledok naozaj stojí za to! Enver (Şerif Erol) a Hatice (Bennu Yıldırımlar) si robia starosti o Bahar (Özge Özpirinçci), na ktorú zjavne čosi lezie. Napokon, nie je to tak dávno, čo o ňu temer prišli... Jale (Ece Özdikici) síce ešte stále nenašla novú opatrovateľku pre Boru (Demir Beyitoğlu), no kapitola Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) je pre ňu i tak raz a navždy uzavretá. Keď sa Şirin (Seray Kaya) posťažuje Suatovi (Gazanfer Ündüz), akú „nehoráznosť“ od nej žiada jej nechápavý otec, jej krásou evidentne úplne očarený obstarožný ctiteľ jej prisľúbi pomoc.

Keď na mesto sadne noc, Azmiho (Kuzey Yücehan) muži vyrazia splniť Nezirov (Hakan Karahan) príkaz – uniesť Bahar, Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil)! Zabrániť najhoršiemu tak už môže hádam len zázrak. Arif (Feyyaz Duman), ktorý posledné noci v podstate prebdel, sotva zažmúri oči, keď sa z vedľajšej spálne ozve zmučený krik jeho otca Yusufa (Yaşar Üzer)!

Hoci to znie neuveriteľne, aj Şirin zjavne predsa len má niečo ako svedomie, pretože len čo sa dozvie, kde je dnes večer jej mama, zmocní sa jej hystéria. V Arifovi by sa krvi nedorezal, keď v telefóne začuje Sarpov (Caner Cindoruk) hlas...

Sledujte v utorok, 30. júla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na