DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 39. epizóda

25. 07 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 39. epizóda
Sila ženy II.: 39. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Ceyda porozpráva Bahar smutno-sladký príbeh svojej osudovej lásky k Emremu, ktorá jej veľa dala, ale vzala... Úplne všetko.

Aj keď sa Bahar (Özge Özpirinçci) veľmi teší z úspešného pohovoru, nevie sa zbaviť čudného pocitu, že niečo nie je v poriadku. Niečo s Ceydou (Gökçe Eyüboğlu). A naozaj neobvyklá obranná reakcia jej najlepšej priateľky ju v tom len utvrdí. Predstavuje si všetko možné aj nemožné... To, s čím sa jej zdrvená Ceyda napokon zdôverí, jej však úplne vyrazí dych! Münir (Caner Çandarlı) je poriadne zaskočený tým, ako Suat (Gazanfer Ündüz) zareaguje na najnovšie Nezirove (Hakan Karahan) plány. A hoci muži ako on vraj vôbec nemávajú svedomie, nemožno prehliadnuť, že mu je rozhodnutie jeho šéfa proti srsti. Bahar povie Arifovi (Feyyaz Duman) o svojom telefonáte so Sarpom (Caner Cindoruk) a o svojom rozhodnutí, ako vyriešiť nezávideniahodnú situáciu, v ktorej sa nie vlastnou vinou ocitla. Úbohá Yeliz (Ayça Erturan) sa v novej práci od prvého momentu cíti naozaj príšerne – jedna nepredstaviteľná katastrofa strieda druhú...

Enver (Şerif Erol) a Hatice (Bennu Yıldırımlar) po dlhom čase konečne majú opäť dôvod na úsmev. Samozrejme, nie zásluhou Şirin (Seray Kaya), ktorá sa zjavne v úlohe Popolušky proti svojej vôli doslova vyžíva! Ceyda porozpráva Bahar smutno-sladký príbeh svojej osudovej lásky k Emremu (Ahmet Rıfat Şungar), ktorá jej veľa dala, ale vzala... Úplne všetko.

Hoci Azmiho (Kuzey Yücehan) len tak niečo nerozhodí, pretože za tie roky v Nezirových službách už bol svedkom mnohých jeho zvláštnych rozhodnutí, to najnovšie, týkajúce Bahar a jej detí, ho predsa len poriadne prekvapí.

Sledujte v pondelok, 29. júla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na